Magdalena Michalska została Miss Polski Nastolatek

1
Magdalena Michalska z Orzesza - Miss Polski Nastolatek 2019; fot. Pracownia Światła Adam Światłowski
Reklama

Magdalena Michalska, 18-lat z Orzesza została Miss Polski Nastolatek 2019. Gala odbyła się 7 września w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.

W gali wzięły udział 42 półfinalistki, które zostały wybrane w czerwcowym, ogólnopolskim castingu. Tytuł i koronę najpiękniejszej nastolatki w Polsce zdobyła Ślązaczka – 18-letnia Magdalena Michalska z Orzesze Zawiści.

Magdalena w maju br. wywalczyła koronę Miss Śląska Nastolatek 2019, awansując tym samym do ćwierćfinału Miss Polski Nastolatek 2019, a następnie do finału.

Magda uczęszcza do Technikum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach, a w przyszłości chce zostać stewardessą lub pracować na lotnisku. Pragnie poznawać, świat, nowych ludzi i ich obyczaje.

Na swoim profilu społecznościowym Magda napisała m.in.: „Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przez ostatnie miesiące wspierali mnie na mojej drodze po ten tytuł. Przede wszystkim dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym za to, że zawsze darzyli mnie dobrym słowem i mnie wspierali. Dziękuję wszystkim finalistkom za wspaniałą atmosferę na zgrupowaniu, próbach oraz na samej gali finałowej. Bez was to wszystko nie miałoby sensu, a gala nie wyszłaby tak zjawiskowo. Wspomnienia pozostaną w mojej pamięci przez wiele lat. (…) To był wspaniały wieczór emocje dalej mi towarzyszą, a moja droga dopiero się zaczyna. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale czego nie robi się, aby spełniać swoje marzenia.

Reklama

(J)

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Madzia nie tylko jest piękna, ale ma piękną duszę.., a Jej uśmiech zniewala,,
    Wszystkie MISS były piękne, a ich osiągnięcia w różnych dziedzinach życia pokazały jak zdolną mamy młodzież..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here