Makabryczny wypadek na prostej drodze

1
Fiat panda po wypadku; fot. KPP Mikołów
Reklama

Kierujący fiatem panda młody mężczyzna, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Skala zniszczeń pojazdu po wypadku była ogromna. 20-latek z licznymi obrażeniami trafił do szpitala.

Policjanci mikołowskiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 19 kwietnia wieczorem w Mikołowie Bujakowie na ulicy Sosnowej, niedaleko Śląskiego Ogrodu Botanicznego.

Według wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący fiatem panda 20-letni mikołowianin, jadąc w kierunku Bujakowa, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Samochód przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów zatrzymując się w polu uprawnym po przeciwnej stronie.

Młody mieszkaniec Mikołowa podróżował sam. Aby wyciągnąć go z samochodu, strażacy musieli użyć narzędzi do cięcia hydraulicznego. Z licznymi obrażeniami, między innymi ze złamaniem nóg, trafił do szpitala w Katowicach Ochojcu.

Polecono zabezpieczyć jego krew do dalszych badań, które wykażą, czy kierujący był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Reklama

(J), źródło: KPP Mikołów

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. …przecież na tym odcinku, tj. „Fiołkowa Góra” -„Sośnia Góra”, jest to normalne zachowanie kierowców. Czy nie można jakoś tego rozwiązać? A no, chyba jednak można, ale komu się chce…….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here