Mamy dla Was zaproszenia do Parku Miniatur w Inwałdzie

0

W dniach 16, 17 i 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie zwiedzający będą mogli wziąć udział w  rodzinnej grze terenowej „Dookoła Świata”. Mamy dla państwa podwójne zaproszenia do Parku Miniatur na spotkanie z przygodą.

Do uczestnictwa park zaprasza nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe rodziny, które dzięki swojemu zaangażowaniu spędzą w Inwałdzie niezapomniane chwile. Goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą, a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami przedstawiającymi najważniejsze budowle globu.

Oddajmy głos organizatorom: – Nasza zabawa – quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym nasi goście będą mogli rozwiązać postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów z których pochodzą. Podczas gry będzie trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym miejscu.

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po rozwiązaniu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy, gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne będą w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Konkurs: do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na quest „Dookoła Świata”. Wystarczy na adres konkurs@noweinfo.pl w terminie do 12 sierpnia przesłać odpowiedź na pytanie: jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019? I krótko uzasadnić, dlaczego wartą ją zobaczyć. Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 16-18.08.2019. Pomocne informacje na: www.parkminiatur.com 

SPOŚRÓD PRAWIDŁOWYCH ODPOWIEDZI REDAKTOR NACZELNY WYBIERZE 10 NAJCIEKAWSZYCH UZASADNIEŃ. ICH AUTORZY OTRZYMAJĄ ZAPROSZENIA. W CELU PRZYSPIESZENIA KONTAKTU PROSIMY W E-MAILU PODAĆ NUMER TELEFONU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here