MasterChef Junior: Oliwia Piech odpadła w półfinale

0
Oliwia Piech, fot. Studzienice - sołectwo gminy Pszczyna/FB/TVN

Oliwia Piech, 12-latka ze Studzienic w gminie Pszczyna, odpadła w dzisiejszym (2.05), półfinałowym odcinku programu MasterChef Junior.

Dziś można było obejrzeć dziewiąty odcinek szóstej edycji programu TVN MasterChef Junior. To program, w którym kulinarnymi zdolnościami popisują się dzieci.

12-letnia Oliwia Piech ze Studzienic doskonale sobie radziła w ostatnich ośmiu odcinkach. Dotarła aż do półfinału, w którym ze Stasiem, Kubą, Jagodą i Kazikiem walczyła o finał.

Gościem odcinka był Przemysław Klima, zdobywca trzeciej gwiazdki Michelin w Polsce. Jego autorska ryba w białym sosie i jej przygotowanie przesądziły o tym, kto przeszedł do ścisłego finału rywalizacji o tytuł szóstego MasterChefa Juniora.

Do finału przeszli Staś, Jagoda i Kazik. Odpadli Oliwia i Kuba.

„Dla nas to ona wygrała MasterChef Junior Polska TVN. Oliwia, dzięki Tobie cała Polska co tydzień słyszała o naszej miejscowości. Jesteś wrażliwą i niezwykle utalentowaną dziewczyną, na pewno jeszcze nieraz o Tobie usłyszymy. Studzienice pękają z dumy” – napisano na fanpage’u sołectwa Studzienice. Co tydzień mieszkańcy tej małej miejscowości gorąco dopingowali Oliwię.

„Oliwia Piech ze Studzienic dotarła aż do półfinału Masterchefa Juniora. Z dumą podziwialiśmy jej kulinarne popisy, smaczne i pomysłowe dania i obserwowaliśmy jak wspaniałe rozwija swój talent. Dostarczyła nam wiele emocji. Jestem przekonana, że to dopiero początek jej drogi i jeszcze o niej usłyszymy. Dziękuję za wielkie serce, które okazała wspierając zbiórki na leczenie naszych mieszkańców. Oliwia, powiat pszczyński jest z Ciebie dumny” – napisała na swoim profilu facebookowym Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

(r)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here