Maszyna rolnicza wciągnęła włosy 26-latki

0
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego; fot. policja

Maszyna rolnicza wciągnęła włosy 26-latki. Została zerwana skóra z głowy i części twarzy. Do wypadku doszło podczas prac polowych w ostatnią sobotę (15.09) w Miedźnej.

Jak nas informuje asp. sztab. Karolina Błaszczyk z KPP w Pszczynie, o godz. 18.30 policja otrzymała informację o wypadku podczas prac polowych w Miedźnej przy ul. Zacisze. Kombajn do ziemniaków wciągnął włosy 26-letniej kobiety (mieszkanki Miedźnej), gdy ta pochyliła się nad maszyną, w której coś się zaczęło psuć.

– Została zerwana skóra z głowy kobiety, a nawet z części twarzy. Poszkodowana pogotowiem lotniczym została przetransportowana na oddział chirurgii plastycznej specjalistycznego szpitala w Małopolsce. Tam przeprowadzona została operacja. Z tego co mi wiadomo, kobieta znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej. Należy mieć nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy – mówi rzecznik policji.

Jak dodaje policjantka, ważne okazało się to, że tuż po wypadku jedna z sąsiadek, która jest pielęgniarką, wiedziała, jak opatrzyć ranę, a także w jaki sposób prawidłowo zabezpieczyć zerwaną skórę.

(r)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here