Mieszkaniec Bierunia podejrzany o morderstwo

0
Zdjęcie Ilustracyjne; fot. JJ
Reklama

Dziś (31 lipca) bieruńscy policjanci zatrzymali mieszkańca bieruńskiej dzielnicy Bijasowice podejrzanego o zamordowanie swojej konkubiny. Do zabójstwa doszło w Oświęcimiu.

Jak powiedziała nam aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, około godz. 14.00 dyżurny KPP otrzymał informację o martwej kobiecie w jednym z mieszkań na osiedlu Chemików w Oświęcimiu.

49-latka miała ranę kłutą szyi. O śmiertelny cios nożem podejrzany jest jej 41-letni konkubent – mieszkaniec Bijasowic (gmina Bieruń). – Mężczyzna został zatrzymany na terenie Bierunia przez tamtejszych policjantów. Był pijany. W wydychanym powietrzy miał ok. 1,8 promila alkoholu – mówi Małgorzata Jurecka.

Obecnie oświęcimscy policjanci przeprowadzają z podejrzanym niezbędne czynności. Prokurator zarządził sekcję zwłok kobiety.

Jak informuje nas rzecznik KPP Oświęcim, para pokłóciła się przed południem. Wtedy to mężczyzna miał ją ugodzić nożem w szyję i uciec. Ciało kobiety znaleziono po kilku godzinach.

Reklama

(J)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here