Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona

0

W najbliższą niedzielę, 6 grudnia, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się 11. Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny dwuosobowe (dziecko + dorosły), które rywalizować będą w czterech kategoriach.

Zmagania rozpoczną się o godzinie 9.00. Jako pierwsi na kortach pojawią się uczestnicy w kategoriach Amatorzy (osoby grywające w badmintona sporadycznie) oraz Amatorzy „Raz do roku” (osoby niegrające w badmintona). Od godziny 12.00 do gry przystąpią drużyny w kategoriach Masters (zawodniczki/zawodnicy, ambitni amatorzy) oraz „Nie-rodzina” (osoby niezwiązane rodzinnie).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są do 3 grudnia na adres e-mail: plesbad@poczta.onet.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestników, stopień pokrewieństwa oraz kategorię, do której jest zgłoszenie (decyduje poziom zaawansowania osoby dorosłej).

Jak informują organizatorzy, turniej rozgrywany będzie z zachowaniem rygoru sanitarnego. Wszyscy uczestnicy muszą przebywać w maseczkach ochronnych (nie dotyczy tylko czasu rozgrywania pojedynku). Ma być zachowany dystans. Przy wejściu na halę należy zdezynfekować ręce. Będzie tam też mierzona temperatura. Każdy musi złożyć pisemne oświadczenie o stanie zdrowia. Zawody odbędą się bez publiczności.

Szczegóły na www.plesbad.pl.

Patronat medialny: pless.pl i „Nowe Info”.

(t)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here