Miłośnicy górskich wędrówek promują ruch hospicyjny

0
Uczestnicy akcji w 2020 r., fot. Hospicjum Ojca Pio
Reklama

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie ogłosiło siódmą edycję akcji „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum”. Uczestnicy akcji, chodząc po górach w Polsce i na świecie, promują ruch hospicyjny.

Jak informuje Beata Zamlewska-Pałyga z Hospicjum Ojca Pio, akcja obejmuje okres od 1 maja do 30 listopada 2021 roku, lecz można się do niej dołączyć w dowolnym terminie. Uczestnicy otrzymują książeczki do zapisywania tras i zbierania punktów (wg punktacji GOT), specjalne chorągiewki i naklejki, które pomagają w promowaniu inicjatywy. Zgodnie z punktacją można zdobyć złotą, srebrną lub brązowaną odznakę. Zdobywczyniom i zdobywcom z największą liczbą punktów hospicjum wręcza puchary.

Do akcji można zarejestrować się: http://www.hospicjumojcapio.pless.pl/formularz-zdobywamy/

Regulamin „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum 2021”: http://www.hospicjumojcapio.pless.pl/wp-content/uploads/2021/03/Regulamin-SZCZYTY_2021__doc.pdf

Akcja ma także grupę na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/zdobywcyszczytow

Reklama

Pszczyńskie hospicjum działa od 21 lat. Dzięki pracy zespołowej zapewnia każdemu choremu pomoc lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną i psychologiczną. Pomimo wielu trudności w czasie epidemii hospicjum na ani jeden dzień nie zawiesiło swojej działalności, a nawet – ze względu na potrzeby – rozszerzyło działalność, a nawet rozszerzyło działania, ponieważ o pomoc zwraca się jeszcze więcej chorych.

(r), źródło: Hospicjum

 

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here