Motocyklem w busa

0
fot. KPP Pszczyna
Reklama

W Jankowicach koło Pszczyny doszło do zdarzenia z udziałem motocykla i busa. Na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Jak podaje rzecznik KPP w Pszczynie, zdarzenie miało miejsce 7  września przed godziną 16 na ulicy Żubrów. Policjanci ustalili, że 44-letni kierujący motocyklem nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem i uderzył w tył busa.

– W związku z obrażeniami u motocyklisty na miejsce został skierowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowania Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych urazów. Sprawca został ukarany mandatem karnym – informuje policja.

„Apelujemy o do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie obowiązujących przepisów, poruszanie się z prędkością adekwatną do warunków drogowych, zapewniającą panowanie nad pojazdem. Nie dajmy się też zwieść ładnej aurze. Zawsze pamiętajmy, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo” – apeluje policja.

(t), źródło: KPP Pszczyna

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here