Można kręcić kilometry dla Hospicjum św. Ojca Pio

0
fot. archiwum/UM Pszczyna

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie jako jedyna organizacja w województwie śląskim zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu rowerowego „OdLOTTOwa jazda” i walczy o 100 tys. zł ─ przeznaczone przez organizatora konkursu, Fundację Lotto, na cel społeczny.

Jak podaje UM Pszczyna, jeśli hospicjum uda się zdobyć pieniądze, zostaną one wykorzystane na częściowe wyposażenie pierwszej części Domu Ojca Pio, czyli ośrodka dziennego pobytu i Przychodni Paliatywnej.

Zabawa polega na tym, aby przejechać najwięcej kilometrów na rowerze. Uczestnikiem rywalizacji może zostać każda osoba, która może posługiwać się aplikacją Endomondo na telefonie komórkowym i za jej pomocą liczyć przejechane kilometry. Edomondo jest bardzo popularnym i łatwym w obsłudze tzw. trenerem osobistym, motywującym do uprawiania sportu.

Chętni rejestrują się poprzez stronę internetową
(https://www.endomondo.com/challenges/37468828), a przejechane na rowerze kilometry liczą i dodają do konta Hospicjum św. Ojca Pio za pomocą jednej z popularnych aplikacji mobilnych (Endomondo).

Szczegóły można znaleźć na stronie pszczyńskiego hospicjum: www.hospicjumOjcaPio.pl
Rywalizacja trwa od 1 lipca do 15 września, czyli 75 dni.

Szczegóły także tutaj.

(r), źródło/fot.: UM Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here