Najnowsze technologie w kuchennym AGD z rabatem -20% – w które warto zainwestować?

0

Nowe technologie w kuchennych sprzętach AGD podnoszą ich funkcjonalność, ale też nam przynoszą oszczędność czasu, a niejednokrotnie i pieniędzy. Niemniej jednak nie brakuje też urządzeń z funkcjami, które zachwycają na pierwszy rzut oka, ale ostatecznie okazują się mało użyteczne. Sprawdź, za które systemy w sprzętach AGD warto zapłacić więcej i jak szukać okazji, by nie przepłacać. Czytaj do końca, by sprawdzić aktualną promocję -20% trwającą do końca października!

Innowacyjne technologie w lodówkach

Nikogo chyba nie zaskoczy stwierdzenie, że system No Frost w chłodziarko-zamrażarce to już must have. Technologia, dzięki której nie musimy rozmrażać lodówki, bo w zamrażarce nie gromadzi się lód ani nawet szron, to prawdziwa rewolucja. Urządzenie pracuje dużo wydajniej i zużywa mniej energii elektrycznej, produkty przechowywane są w lepszych warunkach, dzięki czemu na dłużej zachowują oryginalny wygląd i konsystencję, a my oszczędzamy sobie wysiłku wkładanego w czasochłonne czyszczenie chłodziarki. To rozwiązanie, które ma naprawdę same plusy i nie da mu się niczego zarzucić. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę przechowywanie warzyw, owoców czy mięsa, niezastąpione w tym względzie są umieszczane w lodówkach specjalne komory przedłużające ich świeżość. Ponieważ utrzymywana jest w nich nieco niższa temperatura oraz odpowiedni poziom wilgotności, produkty nie tylko przez dłuższy czas dobrze wyglądają i smakują, ale też zachowują pełnię witamin i wartości odżywczych. Komora hyperFresh pozwala nam zatem rzadziej robić zakupy, bez poczucia, że część większych zapasów wyląduje w koszu.

Nowoczesne systemy w zmywarkach – na co warto zwrócić uwagę?

Zmywarki same w sobie przynoszą nam spore oszczędności, bo korzystając z nich, zużywamy znacznie mniej wody, niż podczas zmywania ręcznego. W nowoczesnych urządzeniach znajdziemy jednak systemy, które jeszcze bardziej pozwolą nam ograniczyć zużycie wody. Zmywarki wyposażone w specjalne sensory są w stanie na bieżąco – podczas trwającego cyklu – dostosowywać temperaturę oraz ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia naczyń. Oznacza to, że jeśli do zmywarki trafią mniej zabrudzone naczynia, urządzenie do ich umycia zużyje nie tylko mniej wody, ale również mniej prądu. Druga kwestia, nad którą tak naprawdę nie ma co się zastanawiać podczas zakupu zmywarki, to system ruchomych koszów i składanych elementów. To za ich sprawą jesteśmy w stanie precyzyjnie dostosować układ wnętrza zmywarki do rodzaju i wielkości naczyń. Mamy do umycia duże garnki czy blachy z piekarnika? Podnosimy górny kosz, a w dolnym składamy grzebyki podtrzymujące talerze, by wygodnie rozmieścić w nim duże akcesoria. Zestaw filiżanek po wizycie gości? Dodatkowe miejsce zyskamy, rozkładając dedykowane podstawki w górnym koszu, które stworzą dla nas jeszcze jeden poziom do ułożenia naczyń.

Żmudne czyszczenie piekarnika? Czas o tym zapomnieć!

Szorowanie piekarnika to zadanie, które może skutecznie zniechęcić do pieczenia. Na szczęście producenci sprzętów AGD znaleźli już na to sposób, a tak naprawdę sposoby, bo do wyboru w tej kwestii mamy kilka opcji. Najbardziej zaawansowaną technologią wśród nich jest pyroliza. Samoczyszczenie piekarnika z wykorzystaniem pyrolizy polega na spalaniu wszelkich zanieczyszczeń w temperaturze sięgającej nawet 500 °C. Zabrudzenia obracają się w pył, a nasze zadanie ogranicza się do przetarcia komory pieczenia wilgotną ściereczką. Druga opcja stosowana w nowoczesnych piekarnikach to kataliza. Specjalne wkłady katalityczne umieszczane są w ściankach urządzenia. Panele te odpowiedzialne są za przeprowadzanie procesu dopalania katalitycznego po zakończeniu pieczenia. Działa to na podobnej zasadzie jak pyroliza – również skutkuje zamianą zanieczyszczeń w popiół – jednak przebiega w niższej temperaturze – około 300 °C. Trzecia możliwość to program czyszczenia parowego. W piekarniku oferującym nam tę funkcję umieszczamy odpowiednią ilość wody – w specjalnym naczyniu czy też zagłębieniu w dnie komory pieczenia – i uruchamiamy dedykowany program. Podgrzewana woda zamienia się w parę, która rozmiękcza wszelkie nieczystości tak, by ich usunięcie było jak najprostsze. Którą opcję wybrać? Tak naprawdę wszystko zależy od naszych preferencji i kwoty, jaką jesteśmy w stanie wydać na zakup piekarnika. Każde z rozwiązań z pewnością ułatwi nam wykonywanie kuchennych obowiązków.

Gdzie znaleźć zaawansowane technologicznie sprzęty w dobrych cenach?

Za wysokiej jakości sprzęt wyposażony w praktyczne funkcje z reguły trzeba zapłacić więcej. Przede wszystkim jednak dobrze jest uświadomić sobie, że taka inwestycja się nam po prostu opłaca, gdyż szybko się nam ona zwróci. Warto też przed zakupem rozejrzeć się za korzystnymi okazjami i promocjami, dzięki którym może udać nam się dodatkowo zaoszczędzić. W październiku z wyjątkowej oferty możemy skorzystać w salonach Verle Küchen. Składając zamówienie na sprzęty AGD marki Siemens, możemy zapewnić sobie do 1000 zł zwrotu. Co więcej, sama marka Verle na swoje produkty, czyli wysokiej klasy meble kuchenne i pokojowe produkowane w renomowanych niemieckich fabrykach, przez cały październik udziela 20-procentowego rabatu. Salony Verle Küchen znajdziemy w różnych miejscowościach, niemalże w całej Polsce. Z promocji na sprzęt AGD z kolei możemy skorzystać w partnerskich studiach zlokalizowanych w: Bielsku-Białej, Gdańsku, Katowicach, Koninie, Lubinie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Pszczynie, Radomiu, Rawiczu, Rzeszowie i Zielonej Górze.

Jak otrzymać premię od Siemens?

Udział w akcji promocyjnej Siemens i Verle Küchen jest wyjątkowo prosty. Jedyne, co trzeba zrobić, to:

  1. w biorącym udział w promocji salonie Verle Küchen zamówić dowolny model pełnowymiarowego piekarnika Siemens oraz co najmniej dwa różne urządzenia do kuchni z wyszczególnionych kategorii: płyty grzejne, okapy, zmywarki do zabudowy (jeden ze wskazanych modeli), chłodziarko-zamrażarki (jeden z trzech wskazanych modeli). Im więcej wydamy na sprzęt, tym większa kwota wróci na nasze konto,
  2. nowe urządzenia należy zarejestrować na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/mysiemens, wypełniając formularz zgłoszeniowy,
  3. w przeciągu maksymalnie 60 dni na numer konta podany w formularzu otrzymujemy odpowiednią kwotę. Jej wysokość zależy od łącznej sumy wydanej na sprzęt AGD i może wynieść do 1000 zł.

Simens – technologia w parze z funkcjonalnością

Marka Siemens ceniona jest za niezawodność, ale i za rozsądne podejście do nowoczesnych funkcji, jakie stosuje w swoich urządzeniach. Sprzęty wyposażane są wyłącznie w praktyczne rozwiązania, dzięki czemu wiemy, za co płacimy. Piekarnik do zabudowy Siemens HB676G5S6 z czyszczeniem pyrolitycznym bez zbędnego wysiłku z naszej strony będzie lśnił czystością, nawet po intensywnym użytkowaniu. Zmywarka do zabudowy Siemens SN678X36UE z programem automatycznym pobierać będzie wyłącznie niezbędną ilość wody, gwarantując idealne rezultaty zmywania, a chłodziarko-zamrażarka Siemens KG49NAIEA z system No Frost i komorą hyperFresh 0 °C zadba o świeżość produktów i domowy budżet. Czeka Cię remont kuchni? Nie ma na co czekać! W salonach Verle Küchen przez cały październik możesz skorzystać z wyjątkowych promocji, by cieszyć się wymarzoną kuchnią w lepszej cenie.

Studio Verle znajdujące się w okolicy biorące udział w promocji:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here