Napadli na dostawcę pizzy. Rozpoznajesz ich?

0

Napadli na dostawcę pizzy. Rozpoznajesz ich? Tyscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło 26 grudnia 2017 r. w klatce schodowej przy ul. Grota-Roweckiego w Tychach. Dwóch mężczyzn napadło wtedy na dostawcę pizzy. Policja publikuje film z podejrzanymi i prosi o pomoc w ich identyfikacji.

Sprawcy użyli wobec pracownika pizzerii przemocy i zabrali mu 260 zł. Za zgodą prokuratora Komenda Miejska Policji publikuje film z wizerunkiem sprawców tego zdarzenia.

Sprawcy:

1. Mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 190 cm, szczupłej budowy ciała, twarz bez zarostu, na głowie założony kaptur koloru czarnego, ubrany w ciemną kurtkę zimową i niebieskie spodnie dżinsowe.

2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 165 cm, średniej budowy ciała, na twarzy zarost w postaci tzw. koziej brody koloru ciemny blond, ubrany w czapkę zimową koloru czarnego, kurtkę zimową koloru ciemnego, spodnie dżinsowe.

Osoby, które rozpoznają postury mężczyzn na prezentowanym filmie, proszone są o kontakt z tyskimi policjantami. Informacje można przekazywać na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl oraz na numer telefonu 32 325 63 37 lub 997.

(JJ)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here