Nastolatki kradły kosmetyki

0
fot. RB

Policjanci z zespołu do spraw przestępczości nieletnich tyskiej komendy zatrzymali dwie nastolatki, które ukradły kosmetyki w jednym ze sklepów na terenie miasta. Okazało się, że nie była to jedyna kradzież na ich koncie. Nieletnie zostały przekazane rodzicom, a o ich losie zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Jak podaje policja, wczoraj (1.07) dyżurny tyskiej komendy otrzymał informację od pracownika jednej z placówek handlowych, że rozpoznaje młode dziewczyny, które kilka dni temu miały dokonać kradzieży towaru. Na miejsce zostali skierowani policjanci zespołu do spraw przestępczości nieletnich tyskiej komendy.

-Policjanci potwierdzili, że 14-latka i jej rok starsza koleżanka trzy dni wcześniej ukradły kosmetyki wartości ponad 550 złotych – informuje rzecznik tyskiej policji.

Podczas kontroli bagażu dziewcząt okazało się, że wczoraj kolejny raz dopuściły się kradzieży. Policjanci w ich torebkach znaleźli skradzione kosmetyki do makijażu.

Nastolatki zostały przekazane rodzicom, a interwencja wobec nich zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który zadecyduje o ich dalszym losie.

(t), źródło: KMP Tychy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here