Nie masz pomysłu na prezent. Sprawdź piersiówkę z grawerem

0
Piersiówka z własnym nadrukiem

Nie da się ukryć, że najbardziej uniwersalnym upominkiem na różne okazje jest… alkohol. Butelkę ulubionego trunku wręcza się na urodziny, imieniny czy rocznicę. Dobre wino lub koniak to także nieodzowny atrybut, gdy przychodzi się w odwiedziny. Dlatego nie można zaprzeczyć, że alkohol sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Taki prezent jest według Ciebie zbyt banalny i oczywisty? Idź o krok dalej i wręcz jako upominek piersiówkę z grawerem!

Pomysł na oryginalny prezent

Piersiówki nie są nowym wynalazkiem i wbrew pozorom są dość popularne. Wydaje Ci się, że obecnie nikt nie używa takich gadżetów? To tylko oznacza, że piersiówka dobrze zdaje egzamin. Służy ona bowiem do tego, aby dyskretnie przechować ulubiony trunek i sięgnąć po niego w odpowiednim momencie. Nie chodzi tu o ukrywanie się z alkoholem przed innymi, a bardziej o wymiar praktyczny. Piersiówka ze względu na swój poręczny kształt i niewielką pojemność sprawdzi się np. podczas wycieczki czy wypadu na ryby. Jest dużo wygodniejsza niż szklana butelka, a ponadto doskonale trzyma temperaturę trunku.

Piersiówka z grawerem – elegancki upominek

Zależy Ci na tym, aby wręczyć prezent, który będzie jednocześnie praktyczny i osobisty? Wybierz piersiówkę z własnym grawerem, którą możesz zamówić i zaprojektować na stronie: https://www.megakoszulki.pl/piersiowka-z-wlasnym-nadrukiem. Nadruk wykonywany jest metodą laserową, dlatego nie musisz się obawiać, że grawer na piersiówce się zetrze lub wyblaknie. W kreatorze możesz opracować własny wzór lub wgrać gotowy projekt i dopasować go do piersiówki personalizowanej według własnego pomysłu. Jaki wzór będzie odpowiedni?

Piersiówka z własnym nadrukiem

Piersiówka z własnym nadrukiem

W kreatorze możesz stworzyć swój unikalny projekt lub zmodyfikować jeden z dostępnych wzorów. Ciekawym, a zarazem zabawnym wariantem jest znany tekst „Keep calm and…”, który wystarczy uzupełnić własną propozycją. Żeby prezent miał osobisty charakter, warto posiłkować się zainteresowaniami obdarowywanego. W przypadku miłośnika wędkarstwa może to być „Keep calm and go to fishing” albo „Keep calm and play football”, jeżeli upominek ma trafić w ręce pasjonata piłki nożnej.

Gotowe piersiówki z grawerem

Piersiówka ze śmiesznym grawerem

Jeżeli Twoja kreatywność nie pozwala Ci na samodzielne zaprojektowanie piersiówki z własnym nadrukiem lub nie masz pomysłu, możesz skorzystać z gotowych wzorów. Są one na tyle uniwersalne, że dopasujesz je do preferencji obdarowywanej osoby. Jako przykład może posłużyć piersiówka z grawerem tekstowym „Życie zaczyna się po 50-tce wyborowej”. Taki upominek będzie doskonałym wyborem na 50. urodziny dla kogoś o dużym poczuciu humoru i z dystansem do siebie.

Autorski projekt grawerunku

Istnieje jeszcze możliwość samodzielnego zaprojektowania nadruku od podstaw. W tym przypadku sprawdzi się krótka dedykacja, pamiątkowa data, śmieszne hasło lub po prostu imię. Musisz tylko mieć na uwadze to, że obszar grawerunku jest stosunkowo niewielki. Należy więc pilnować się z ilością tekstu, gdyż małe litery będą nieczytelne, co niekorzystnie wpłynie na efekt estetyczny. Oprócz tego piersiówka z własnym nadrukiem musi ograniczać się do tekstu lub prostej grafiki. Nie możesz wykorzystać zdjęć czy kolorowych i skomplikowanych rysunków.

Dlaczego piersiówka z grawerem to dobry pomysł?

Jest to oryginalny prezent, który przypadnie do gustu koneserom alkoholu. Piersiówka wykonana jest z ze stali nierdzewnej z nadrukiem naniesionym grawerem laserowym. To sprawia, że upominek jest trwały i prezentuje się niezwykle elegancko. Ponadto pojemność 180 ml jest odpowiednia, aby się rozgrzać w chłodne dni lub zrelaksować przy ulubionym trunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here