Niebezpieczna przerwa między barierkami. Czytelnicy informują, my publikujemy

0

W wydaniach papierowych „Nowego Info” znajduje się rubryka pn.: „Nowe Info, słucham”. Publikujemy tu, zapewniając anonimowość, krótkie interwencje czytelników (niekiedy wraz z przysłanymi do nas zdjęciami) na temat m.in. zauważonych przez nich nieprawidłowości w funkcjonowaniu gmin lub komentarze dotyczące spraw publicznych.

Tyszanin: Na ulicy Jaśkowickiej w Tychach dawno już postawiono między jezdniami barierki, które mają uniemożliwić, albo co najmniej zniechęcić do przechodzenia przez te dwie ruchliwe jezdnie w miejscach niedozwolonych. Zauważyłem, że takie nielegalne przechodzenie odbywa się najczęściej między usytuowanym naprzeciw siebie przystankami. Tutaj jednak znacznie ułatwiono zadanie tym pieszym, którzy chcą naruszyć przepisy drogowe, bowiem na tym krótkim odcinku, przy słupie, jest szeroka przerwa między barierkami (zdjęcie).    

Aby zgłosić interwencję można telefonować do redaktora dyżurnego „Nowego Info” (w wydaniu papierowym podajemy kto aktualnie pełni dyżur) lub pisać na adres: redakcja@noweinfo.pl.

opr. (pp)

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here