Nocny Bieg po Pszczynie. Zapisy do 30 września

0
Nocny Bieg po Pszczynie zorganizowany w 2017 r.; fot. RB
Reklama

IV Nocny Bieg po Pszczynie odbędzie się 12 października. Do pokonania jest trasa 6800 metrów. Bieg ma szczytny cel. Całość z wpisowego zostanie przeznaczona na budowę Hospicjum Ojca Pio. Zapisy trwają do 30 września.

Bieg rozpocznie się 12 października o godz. 19.00. Do pokonania będzie trasa 6800 metrów. Kilka minut później wyruszą zawodnicy nordic walking.

W poniedziałek 30 września zostanie zamknięta lista z zapisami, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit uczestników.

Jeżeli pogoda dopisze, osoby biorące udział w zawodach mogą spodziewać się specjalnych atrakcji na trasie.

– W ubiegłym roku odbyły się pokazy fire show, a także „racowisko”. Do boju dopingowały grupa taneczna, zespół Pszczyna, orkiestra oraz ustawieni na trasie dj-e. W tym roku również nie zabraknie niespodzianek – zapowiadają organizatorzy.

Reklama

W związku z tym, że zawody poprowadzone są tajemniczymi alejkami parkowymi, w nocnej scenerii warto mieć ze sobą czołówkę. W wielu miejscach trasę będą doświetlały pochodnie.

– Udział w zawodach jest okazją do zwiedzania miasta. Zawodnicy będą mieli okazję zobaczyć starówkę, zabytkowy budynek sądu, skansen, park, Zagrodę Żubrów, Muzeum Zamkowe oraz wiele innych ciekawych miejsc – zachęca Piotr Łapa, rzecznik UM Pszczyna.

Zapisy:

https://zapisy.mktime.pl/bieg-nocny-po-pszczynie-v3640.pl.html

O biegu także: tutaj

(r)

Nocny bieg i marsz dla hospicjum. Na mecie królował uśmiech!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here