Nowy cennik w aquaparku. Bilet rodzinny i promocje na Dzień Dziecka

0
Fot. Wodny Park Tychy

Nowy cennik w aquaparku. Bilet rodzinny i promocje na Dzień Dziecka. Bilet rodzinny, wejście „no limit” do strefy saun, czy 10 proc. rabatu na basen sportowy w czerwcu. Między innymi z tych nowości będą mogli skorzystać goście Wodnego Parku Tychy. Dodatkowo 1 i 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci do lat 16 mogą liczyć na 30 proc. zniżki – informuje Michał Łyczak, rzecznik prasowy aquaparku.

– Nowe bilety w naszej ofercie to odpowiedź na potrzeby osób, które odwiedzają nas najczęściej. Statystyki pokazują, że zdecydowana większość naszych gości to rodziny z dziećmi, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw, umożliwiając zakup biletu dostosowanego do ich potrzeb. Bardzo wielu gości korzysta też z naszych saun, więc wprowadzając zmiany w cenniku, pomyśleliśmy także o nich – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej SA.

Fot. Wodny Park Tychy

Bilet rodzinny umożliwia trzygodzinne korzystanie ze strefy sportowej i rekreacyjnej przez dwie osoby dorosłe z jednym dzieckiem (2+1), lub przez jedną osobę dorosłą z dwójką dzieci (1+2). Oczywiście istnieje możliwość rozszerzenia biletu w przypadku, gdy rodzina jest bardziej liczna. Bilet będzie kosztował 95 zł w dni robocze (dopłata za każde kolejne dziecko to 19 zł) i 112 zł w weekendy (dopłata weekendowa to 24 zł za każde kolejne dziecko).

Bilet rodzinny pojawi się w cenniku 3 czerwca, bo na Dzień Dziecka oraz sobotę następująca po nim – Wodny Park Tychy przygotował promocję dedykowaną dzieciom. -1 i 2 czerwca wszystkie dzieci do lat 16 będą mogły skorzystać z naszych atrakcji aż o 30 proc. taniej. Zapraszamy całe rodziny – dodaje Zbigniew Gieleciak.

Fot. Wodny Park Tychy

Jak informuje Michał Łyczak, kolejną nowością w cenniku aquaparku jest bilet „no limit” do strefy saun. – To z kolei propozycja dla osób, które chcą skupić się na relaksie i korzystać z seansów saunowych bez ograniczeń czasowych. Od 1 czerwca będzie można kupić bilet „no limit” i korzystać z saun przez cały czas ich otwarcia. Bilet będzie kosztował 55 zł w tygodniu i 66 zł w weekendy. Zmienią się także godziny funkcjonowania saun. W dni robocze będą czynne od 15.00 do 22.00, a w weekendy od 12.00 do 22.00.

Wodny Park Tychy oferuje także promocję przedwakacyjną – rabat 10 proc. na korzystanie z basenu sportowego w godzinach od 9.00 do 15.00. Ta promocja rozpoczęła się już 19 maja i potrwa do 22 czerwca, czyli do końca roku szkolnego.

Zmiany obejmą także godziny otwarcia surfingu oraz centrum solankowego. Obie strefy będą czynne w tygodniu od 16.00 do 21.00, a w weekendy od 13.00 do 21.00.
Wszystkie zmiany dotyczące cennika oraz godzin funkcjonowania dostępne będą na stronie internetowej Wodnego Parku Tychy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here