Nowy prezes Tyskich Linii Trolejbusowych

1
Marcin Rogala, jako radny, na swojej ostatniej sesji Rady Miasta Tychy 31.08.2017 r. przed objęciem od 1.09 stanowiska prezesa TLT sp. z o.o.; fot. ZB

Nowy prezes Tyskich Linii Trolejbusowych. Marcin Rogala został nowym prezesem gminnej spółki Tyskie Linie Trolejbusowe. Dotychczasowy prezes TLT – Zbigniew Brud odchodzi na emeryturę. M. Rogala w fotelu szefa TLT zasiądzie jutro (1.09). 

O mianowaniu Marcina Rogali na stanowisko prezesa Tyskich Linii Trolejbusowych sp. z o.o. poinformował dzisiaj (31.08) prezydent Tychów Andrzej Dziuba – będący jednoosobowym walnym zgromadzeniem, czyli najwyższą władzą w TLT.

Marcin Rogala ma 38 lat, jest tyskim radnym od 2006 r. Do Rady Miasta dostał się startując z list Platformy Obywatelskiej; był swego czasu przewodniczącym koła nr 1 PO w Tychach. Do tej pory pracował w spółce Tauron Wytwarzanie jako szef biura efektywności inwestycji i główny specjalista w departamencie realizacji pozostałych inwestycji.

Marcin Rogala jest absolwentem Politechniki Śląskiej (Wydział Transportu), Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (zarządzanie w firmie), Politechniki Warszawskiej (Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa – nowoczesna energetyka odnawialna).

Objęcie funkcji prezesa TLT oznacza dla Marcina Rogali zrzeczenie się mandatu radnego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here