Obaj bez prawa jazdy. Jeden pijany, a drugi z małymi dziećmi

0
fot. RB

Obaj bez prawa jazdy, za to jeden z dwójką małych dzieci w samochodzie, a drugi z dwoma promilami w organizmie. To pokrótce bilans kolizji dwóch osobowych renaultów: clio i laguny. Doszło do niej 28 listopada na DK 1 w Pszczynie. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. 

Jak informuje Karolina Błaszczyk z pszczyńskiej policji okazało się, że kierowca renault clio nie miał aktualnego prawa jazdy, a w dodatku był pijany (ponad 2 promile). Z kolei kierowca renaulta laguny podróżował z trójką pasażerów – w tym trzymiesięczną dziewczynką i czteroletnim chłopcem – i także nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nietrzeźwy kierowca clio wjechał na skrzyżowanie w momencie, kiedy miał czerwone światło. Zielony kolor natomiast pokazywał sygnalizator dla kierowców wyjeżdżających z ul. Bielskiej. Właśnie z tego kierunku, włączając się do ruchu na DK 1, jechał kierowca renault laguny. Oba pojazdy zderzyły się i wylądowały w przydrożnym rowie. Na szczęście nikomu, a w szczególności dzieciom, nic się nie stało. Policjanci będą teraz ustalali dokładny przebieg kolizji, weryfikując zeznania jej uczestników i świadków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here