Obywatel Japonii śmiertelnie potrącił tyszanina

0
Śmiertelny wypadek na ul. Sikorskiego, 14.01.2019; fot. Jarosław JĘDRYSIK

Obywatel Japonii śmiertelnie potrącił tyszanina. Dzisiaj (14.01) na ul. Sikorskiego w Tychach chevrolet captiva kierowany przez Japończyka potrącił na przejściu dla pieszych 57-letniego mężczyznę. Ofiara wypadku zmarła.

Jak informuje nas sierż. szt. Agnieszka Semik z Komendy Miejskiej Policji w Tychach dzisiaj (14.01) ok. godz. 6.50 na ul. Sikorskiego w Tychach (niedaleko pętli paprocańskiej) chevrolet captiva, kierowany przez 43-letniego obywatela Japonii, jadąc od strony osiedla „Z” w kierunku centrum miasta, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 57-letniego tyszanina. W tym czasie w pobliżu miejsca wypadku przejeżdżał policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tychach (był po służbie). Funkcjonariusz natychmiast przystąpił do reanimacji ofiary wypadku. Wezwana została karetka pogotowia ratunkowego. Niestety, jak słyszymy, obrażenia były tak poważne, że 57-latek zmarł.

Na miejsce wypadku przybył prokurator. Zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Kierowca chevroleta został zatrzymany. Był trzeźwy. Policja aktualnie kontaktuje się z konsulatem Japonii.

(vis)

Dodaj komentarz