Ocieplana brama garażowa

0

Bramy garażowe, podobnie jak okna i drzwi, są miejscami przez które ucieka największa ilość ciepła. W jaki sposób zapobiec stratom? Rozwiązaniem jest ocieplana brama garażowa firmy Mikea.

W większości domów garaże znajdują się w bryle budynku. W nowo stawianych domach, zazwyczaj ogrzewanie obejmuje również garaż. Jednak temperatura w nim nie jest tak wysoka jak w domu. Tak więc garaż może okazać się pomieszczeniem, które wpływa na utraty ciepła.

Spośród różnych rodzajów bram garażowych, brama segmentowa pozwala na największe oszczędności związane z utratą ciepła. Wnętrze bramy segmentowej powinno być wypełnionej wysokiej jakości materiałem. Bardzo dobrej jakości termoizolacja wewnątrz bramy to nie wszystko.

Na oszczędności wpływają również takie elementy jak uszczelki, łączenia między segmentami itd. Każda brama, powinna mieć opisany przez producenta współczynnik przenikalności ciepła. Niska wartość współczynnika mówi o bardzo dobrej termoizolacji bramy.

Ocieplana brama garażowa to zawsze bardzo dobra inwestycja. We wspomnianych wyżej garażach ogrzewanych, brama ogranicza wydatki związane z utratą ciepła, a co z nieogrzewanymi garażami? Ocieplenie wewnątrz bramy powoduje, że konstrukcja staje się bardziej stabilna. Do zalet przemawiających za montażem ogrzewanej bramy w garażu jest ograniczenie wahań temperatury.

Bez ocieplenia, temperatura zmienia się w znacznym stopniu pod wpływem warunków panujących na zewnątrz. Ocieplenie pozwala na znacznie zmniejszenie amplitudy temperatur w garażu, w przeciągu roku.

Zakup bramy ocieplanej, wiąże się z wyższą ceną, jednak biorąc pod uwagę korzyści jakie przynosi taka brama, warto w nią zainwestować.

Kupując bramę w sklepie Mikea (Tychy, ul. Mikołowska 112), mają Państwo pewność rzetelnej porady oraz fachowego montażu, który ma ogromny wpływ na parametry cieplne bramy i oszczędności w domu.

Salon Mikea oferuje najwyższej jakości bramy garażowe segmentowe, roletowe, uchylne i dwuskrzydłowe. SZCZEGÓŁY TUTAJ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here