Osiemnastka brata to perfekcyjna okazja, by podarować mu wyjątkowy prezent urodzinowy!

0

Twój młodszy braciszek niebawem będzie świętował osiemnaste urodziny? A może starszy brat planuje imprezę, na którą Ty też jesteś zaproszony? Obie okazje sprzyjają zamówieniu prezentu – niespodzianki. Daj się ponieść wyobraźni! Taki jubileusz zdarza się tylko raz w życiu i wręcz trzeba go należycie uczcić. Spędziliśmy wiele godzin na przeglądaniu ofert sklepów internetowych, specjalizujących się w sprzedaży prezentów na różne okazje. Udało nam się wybrać kilka pomysłów, które warto wykorzystać!

Zadbaj o to, żeby brat zapamiętał prezent urodzinowy od Ciebie. Niech to będzie coś ekstra!

Własna osiemnastka to data, na którą wszyscy czekamy z niecierpliwością. Oficjalne wkroczenie w dorosłość napawa dumą, ale również budzi wątpliwości – czy aby na pewno sprostamy trudnościom, jakie niesie ze sobą dorosłe życie? Jeśli Twój brat mierzy się właśnie z podobnymi dylematami to znak, że czas zamówić dla niego prezent urodzinowy. Nie zwlekaj do ostatniej chwili: lepiej z wyprzedzeniem skompletować całą paczkę, niż stresować się w oczekiwaniu na przesyłkę.

Sam prezent powinien być oryginalny. Musi budzić pozytywne emocje i być starannie wykonany. Mile widziane są upominki o wymiarze praktycznym, które nie zostają rzucone w kąt, lecz służą jubilatowi jeszcze długo po urodzinach. Takim pomysłem jest skórzany portfel z grawerunkiem. Dedykacja umieszczona wewnątrz portfela lub na jego wierzchu jest ciekawym sposobem na ‚przemycenie’ życzeń. Brat przy każdej okazji korzystania z portfela wspomni osobę, która mu go podarowała. Oczywiście grawerunek nie może być zbyt nachalny – chodzi o delikatny napis, widoczny tylko dla właściciela portfela. Taką personalizację oferuje sklep Murrano https://www.murrano.pl/okazja/prezent-na-urodziny/, gdzie można kupić prezenty na 18. urodziny oraz wiele innych okazji. Indywidualne grawerunki są tam wykonywane bezpłatnie, przez co zamawianie prezentów staje się jeszcze przyjemniejsze.

Personalizacja nada prezentowi charakteru. Co warto kupić bratu na osiemnaste urodziny?

Zależy Ci na podarowaniu bratu designerskiego prezentu w wyszukanym stylu? Zwróć uwagę na upominki, nawiązujące do klimatu osiemnastych urodzin. Drewniane nosidło na piwo, zawieszany na ścianę kapslołap lub chłodzące kamienie do whisky idealnie wpisują się w charakter jubileuszu, symbolizującego osiągnięcie pełnoletności. Interesujące propozycje prezentowe to również koszulki i poduszki z własnym nadrukiem, na przykład przedstawiającym dowód osobisty z podobizną jubilata. Taka personalizacja czyni upominek wyjątkowym symbolem i wyraża szacunek do osoby, świętującej osiemnastkę. Dla brata wybierz prezent, który nie zostanie zapomniany – ciekawe inspiracje znajdziesz w internetowym sklepie Murrano. Każdy sprzedawany tam produkt występuje w opcji z personalizacją, za którą nie trzeba dopłacać! Sprawdź, co czeka w kategorii z prezentami na osiemnaste urodziny i skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej. Gwarantujemy, że brat będzie zachwycony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here