Oszustwo „na policjanta”. Poznajesz tego mężczyznę?

0
Poszukiwany mężczyzna, który może mieć istotne informacje w sprawie oszustwa; fot. KMP Tychy

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło 5 marca br. Tego dnia, kobieta podająca się za policjantkę, wyłudziła od pokrzywdzonego 30 000 zł.

Tyska komenda poinformowała o sprawie 27 marca. Funkcjonariusze nie podają szczegółowych okoliczności oszustwa. Chodzi o zdarzenie z dnia 5 marca br. w Tychach. Kobieta w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez telefon podała się za policjantkę i doprowadziła do wyłudzenia kwoty 30 000 zł.

W trakcie prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać informacje istotne dla wyjaśnienia sprawy.

Fot. KMP Tychy

Rysopis mężczyzny: wzrost około 170-180 cm, średnia budowa ciała, ubrany w kurtkę koloru granatowego, spodnie koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe koloru białego z czarnymi wstawkami. Włosy krótkie.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – al. Bielska 46, pod numerem telefonu 47 855 12 30 , tel. alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

(J)

Fot. KMP Tychy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here