Paczkomat blisko Ciebie w Pawłowicach

0

Już dziś możesz korzystać z udogodnień jakie daje InPost.

Nowy paczkomat w Twoim sąsiedztwie

Nie lubisz tracić czasu? Zależy Ci na tym, by wygodnie odbierać i nadawać przesyłki? Od teraz możesz korzystać z nowego paczkomatu w Pawłowicach https://inpost.pl/paczkomat-pawlowice-paw02a-wodzislawska-paczkomaty-slaskie. Znajdziesz go na ulicy Wodzisławskiej 59 C, na terenie stacji paliw Crab. Możesz odbierać swoje paczki wracając z pracy lub tankując. Paczkomat czynny jest całą dobę, dzięki temu nie musisz dostosowywać swoich planów dnia do tego, by z niego skorzystać. Z powodzeniem możesz się do niego wybrać podczas weekendowego, czy wieczornego spaceru. Nie musisz czekać w domu na kuriera, ani stać w kolejkach na poczcie. Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie znajdują się pozostałe paczkomaty w Twojej okolicy, sprawdź w aplikacji mobilnej InPost lub na stronie internetowej: https://inpost.pl/paczkomaty-pawlowice.

Sprawny odbiór paczek

Czy zdarzyło Ci się kiedyś czekać na kuriera, czy listonosza z ważną przesyłką? Wystarczyło, że na chwilę wyszedłeś z psem lub do sklepu, a już w skrzynce na listy lądowało awizo, albo na komórkę przychodził SMS z informacją, że kurier nie zastał Cię w domu, a po paczkę musisz pojechać za miasto? Teraz nie musisz już tak ryzykować. Sam ustalasz w którym momencie dnia odbierzesz swoją paczkę. W dodatku dzięki paczkomatom InPost możesz sobie wybrać punkt odbioru w dogodnej dla siebie lokalizacji.
Inną ważną kwestią jest fakt, że odbiór paczki jest banalnie prosty. W momencie, gdy do maszyny trafi Twoja przesyłka, otrzymasz taką informację mailem. Będzie on zawierał także kod odbioru składający się z 6 cyfr, który należy wprowadzić na ekranie paczkomatu oraz kod QR służący ewentualnie do zeskanowania celem otwarcia skrytki. Teraz masz także możliwość otwierania skrytek za pomocą aplikacji mobilnej InPost. To genialne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie swój czas. Nie będziesz musiał czekać w żadnej kolejce, nawet jeśli akurat przed Tobą ktoś będzie wysyłał kilka zamówień.

Szybkie nadania

Czy wiesz, że InPost oferuje usługę szybkich nadań, dzięki którym proces wysyłania paczek odbywa się gładko, bez niepotrzebnych zabiegów? Nie musisz być nawet zarejestrowanym użytkownikiem, ani logować się do serwisu. Wybierasz sposób dostawy (do paczkomatu lub na dany adres), wymiary paczki, uzupełniasz dane adresowe i dokonujesz płatności. W przypadku, gdy robisz to online przez telefon, czy komputer, możesz dokonać płatności po przekierowaniu na stronę eCard i wybraniu dogodnej formy. Na koniec musisz wygenerować i wydrukować etykietę, którą nakleisz na paczkę. Nadawanie paczek nigdy nie było tak proste.

Darmowe zwroty

Wielu sprzedawców, którzy wysyłają klientom towary za pośrednictwem InPost, korzysta z usługi darmowych zwrotów. Dzięki temu rozwiązaniu konsumenci mogą się czuć bezpieczniej. Nie muszą się obawiać, że nabędą towar niezgodny z opisem lub zdjęciem. Zawsze mogą go zwrócić bez dodatkowych kosztów. Chętnie korzystają z tej możliwości osoby kupujące odzież i obuwie. Gdy brak Ci pewności jaki rozmiar wybrać, weź dwa, jeden oddasz po przymierzeniu.
Aby nadać paczkę zwrotną, wypełnij właściwy formularz na stronie internetowej, umieść na opakowaniu w widocznym miejscu kod otrzymany SMSem lub mailem i nadaj przesyłkę w paczkomacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here