Perkusistka z Mikołowa zachwyciła

0
Natalia Krząkała z Mikołowa w programie TVN "Mam Talent!"; fot. kadr z programu

Natalia Krząkała, to 17-letnia mikołowianka, niezwykle utalentowana perkusistka, wrażliwa i nieco nieśmiała. W sobotę 8 października dała próbkę swoich możliwości w programie TVN „Mam Talent!”. Swoja grą zachwyciła jurorów i jednogłośnie przeszła do kolejnego etapu programu.
Natalia wykonała podkład perkusyjny do piosenki pt. „Gravity” w wykonaniu DJ Fresh & Ella Eyre. – Uwielbiam cię – powiedziała po występie jurorka Agnieszka Chylińska. – Podziwiam cię, że wzięłaś się za niełatwą grę na bębnach. Tutaj trzeba czuć, trzeb mieć siłę i wbrew pozorom myśleć. Po prostu jesteś świetna – komplementowała była wokalistka O.N.A. Natalia, jej bliscy i publiczność byli wzruszeni.
Mikołowianka jest laureatką wielu konkursów perkusyjnych. W kwietniu br. wygrała międzynarodowy festiwal dla perkusistek „Hit Like a Girl” („Uderz jak dziewczyna”), w kategorii do 18 lat. Z tej okazji 9 czerwca w programie Dzień Dobry TVN wyemitowano reportaż, której bohaterką była Ntalia. Okrzyknięto ją najbardziej utalentowaną perkusistką w Polsce. Od 2015 r. występuje z mikołowskim zespołem Lucky Losers.

PO KLIKNIĘCIU NA PRZYCISK „PLAY”, KLIKNIJ „WATCH ON YOU TUBE”

Dodaj komentarz