Pijana kobieta, kierując autem, taranowała zaparkowane pojazdy

0
fot.ZB

Wczoraj (11 sierpnia) przed północą tyscy policjanci zatrzymali 31-letnią, pijaną kobietę, która, kierując autem, staranowała trzy stojące na parkingu przy ul. Żwakowskiej pojazdy. 31-latka próbowała uciekać. Na próżno.

– Wczoraj (11 sierpnia) po godzinie 23.00 oficer dyżurny tyskiej komendy otrzymał informacje, z której wynikało, że doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierującego – informuje nas asp. sztab. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tychach. – Na miejscu szybko pojawili się policjanci prewencji oraz wydziału ruchu drogowego.

Na policjantów czekali już świadkowie zdarzenia. Okazuje się – jak słyszymy od asp. sztab. B. Kołodziejczyk – że samochód alfa romeo, za kierownicą którego siedziała 31-letnia kobieta, uszkodził trzy auta stojące na parkingu przy ul. Żwakowskiej. Kobieta próbowała uciec. Uniemożliwili to świadkowie zdarzenia. Ujęli 31-latkę i przekazali ją policjantom. Jak się okazało kobieta była pijana (ponad 1,5 promila alkoholu). Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi jej teraz wyrok do 2 lat pozbawiania wolności.

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here