Piosenkarz Dawid Kwiatkowski na licytacjach dla Filipka Cholewy

0
Filipek Cholewa, fot. Załoga Filipka kontra SMA/FB

Dawid Kwiatkowski, popularny piosenkarz młodego pokolenia, pojawił się na jednej z internetowych licytacji organizowanych dla chorego na SMA Filipka Cholewy. Czy ktoś przebije jego ofertę 1000 zł za „lody z bazgrołami”?

Od dłuższego czasu w Internecie odbywają się licytacje dla małego Filipa Cholewy z gminy Pszczyna. Trwa zbiórka na najdroższy lek świata dla tego chorego chłopczyka. Trzeba uzbierać zawrotną sumę ponad 9,5 mln zł. Zbiórka trwa na portalu Siepomaga.

Mieszkańcy wystawiają na licytacyjnym fanpage’u najróżniejsze produkty. Wczoraj (8.05) pojawiły się np. lody z napisem „by Dawid Kwiatkowski”, opatrzone zabawnym opisem po śląsku – jako towar „EKSKLUZIF”. Cena wywoławcza – 10 zł. Zakończenie licytacji zaplanowano na 10 maja o godz. 20.00.

Wpis tutaj: https://www.facebook.com/groups/filipeksma/permalink/781766789378786 

Jedna z licytujących napisała, że dałaby więcej za „oryginalne kaktusy bez tych bazgrołów”, ale jak dla Filipa to daje 20 zł. I wśród kolejnych komentarzy pojawił się wpis z profilu fb wokalisty Dawida Kwiatkowskiego: „1000 zł nawet z tymi bazgrołami na opakowaniu”.

screen, źródło: Załoga Filipka kontra SMA/FB

Z radością zareagowano na to na fanpage’u Załoga Filipka kontra SMA.”[…] Bardzo cieszymy się, że wyraził swoją chęć pomocy małemu Filipkowi i wziął udział w licytacji. […]” – czytamy na profilu. A może ktoś odważny, kto przebije tę ofertę? – zachęcają organizatorzy licytacji.

(r), źródło: Załoga Filipka kontra SMA/FB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here