Pobili w autobusie kontrolerów biletów

3
fot. ilustr. ZB
Reklama

W Tychach trzej mężczyźni pobili w autobusie kontrolerów biletów – poinformowała dzisiaj (6 lutego) tyska policja, prosząc o kontakt świadków tego zdarzenia i osoby, które mogą cokolwiek powiedzieć na temat sprawców. Do pobicia kontrolerów doszło, jak informuje Komenda Miejska Policji w Tychach, prawie dwa  miesiące temu.

Policja ustaliła następujące fakty: 12 grudnia 2019 r. w autobusie linii 696 około godz. 10:20 kontrolerzy dokonywali rutynowej kontroli biletów. Gdy autobus znajdował się w rejonie przystanku autobusowego przy Stadionie Miejskim (ul. Edukacji) kontrolerzy natknęli się na trzech pasażerów, którzy nie mieli biletów. Byli to młodzi mężczyźni w wieku 20-30 lat (jeden z ciemnym kilkudniowym zarostem na twarzy). Aby uniknąć kary za jazdę na gapę zaczęli bić kontrolerów, powodując u nich obrażenia ciała. Po tej napaści trzej sprawcy uciekli.

Komenda Miejska Policji w Tychach zwraca się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia i sprawców, aby pilnie skontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym KMP (Tychy al. Bielska 46) lub przekazały informacje wysyłając e-mail na adres : kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub dzwoniąc pod numery tel. 32 325 63 37, 112.

(vis)

 

Reklama

 

Reklama

3 KOMENTARZE

    • moze i dzialaly w danym dniu tylko ze jakosc nagran ma wiele do zyczenia. Wnioskujac: cale koszty monitoringu oraz konserwacje urzadzen ida w bloto poniewaz sa one wlasnie dla tych sytuacji montowane a wychodzi pozniej na to ze w sieci szukaja sprawcow hahaha czyli juz ich znalezli gratulacje moze sami sie zglosza po zgryzocie sumienia 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here