Początek utrudnień związanych z przebudową DK44

0
Ul. Oświęcimska; fot. ZB

Początek utrudnień związanych z przebudową DK44. W tym tygodniu (22.11) należy spodziewać się pierwszych utrudnień związanych z przebudową DK44, czyli ul. Oświęcimskiej w Tychach.

– Z końcem listopada Eurovia Polska SA, wykonawca przebudowy ul. Oświęcimskiej, planuje rozpocząć wycinkę kolidujących z projektem drzew – informuje nas Agnieszka Kijas, rzecznik prasowa Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach. – Od środy 22 listopada na odcinku objętym robotami (od Wartogłowca do ulicy Turyńskiej w rejonie fabryki Fiat Chrysler Automobiles Poland ) mogą występować miejscowe zawężenia.

Pierwszych poważniejszych utrudnień związanych z inwestycją można spodziewać się, jak słyszymy, z początkiem grudnia. Aktualnie opracowywana jest tymczasowa organizacja ruchu, która zostanie wprowadzana na czas prac.

– Szczegóły w tej sprawie będą znane jeszcze w listopadzie – mówi A. Kijas. –  Wiadomo, że początkowo prace koncentrować się będą w rejonie fabryki FCA, gdzie docelowo ma powstać dwupoziomowy węzeł drogowy. Jednocześnie przypominamy, że została uruchomiona strona internetowa dk44.mzuim.tychy.pl, gdzie na bieżąco będą publikowane wszelkie informacje dotyczące projektu.

(pp)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here