Pogoda w Warszawie na dziś i w ciągu miesiąca

0

Warszawa, stolica i największe miasto Polski, ma wilgotny klimat kontynentalny z mroźnymi, śnieżnymi i pochmurnymi zimami oraz z umiarkowanie ciepłymi, słonecznymi i deszczowymi latami.

Dogodnie położona na Równinie Mazowieckiej, Warszawa ma cztery różne pory roku i jest na ogół umiarkowanie słoneczna, a opady są umiarkowanie niskie przez cały rok, przeważnie latem. Dzisiaj pogoda w Warszawie jest dobra i łagodna.

Wraz z nadejściem września pogoda ochładza się, ale pozostaje ciepła i przyjemna.

Pogoda w Warszawie we wrześniu:

  • Średnia temperatura we wrześniu: 14 °С;
  • Średnia temperatura maksymalna: 18 °С;
  • Średnia temperatura minimalna: 10 °С.

Wrzesień to piękny czas na podróż do Warszawy. Orzeźwiające szczypanie powietrza oraz zapach jesieni jest częścią krajobrazu miasta i jesiennej pogody w Warszawie przed nastaniem surowej zimy.

Pogoda w Lublinie we wrześniu
We wrześniu w Lublinie przeważa kontynentalny klimat umiarkowany (mokry przez cały rok). Wyjeżdżając do Lublina we wrześniu, można się spodziewać nieoczekiwanego deszczu, rzadkiej mgły i chłodnej pogody. Średnie temperatury w ciągu dnia raczej spadają między 7 ℃ i 26 ℃. Zazwyczaj pierwszy tydzień jest najgorętszy we wrześniu, ale należy mieć na uwadze, że pogoda w Lublinie w tym miesiącu jest kapryśna, dlatego zawsze istnieje możliwość wystąpienia deszczu.

Mówiąc o pogodzie w Lublinie we wrześniu, mamy na uwadze chłodne dni i całkowicie zachmurzone niebo. Zazwyczaj temperatura wacha się w okolicach 18 °С, a wiatr jest łagodny.

Ilość opadów we wrześniu jest normalna i wynosi średnio 48 mm. Średnia maksymalna temperatura wynosi około 18,0 ° C. W tym miesiącu słońce będzie można zobaczyć od czasu do czasu (około 168 godzin słońca we wrześniu).

Także trzeba powiedzieć, że we wrześniu prędkość wiatru waha się od 10 km/h do 12 km/h. Oznacza to, że możesz spodziewać się wyraźnego szelestu wiatru.

Prognoza pogody długoterminowa w Polsce na Meteoprog
We wrześniu deszcz może zaskoczyć znienacka i przeszkodzić w odpoczynku. Aby być informowanym o wszystkich zmianach pogody, można odwiedzić różne strony internetowe z prognozami, gdzie zawsze możesz zapoznać się z prognozą pogody długoterminową w Polsce. To pozwoli Ci zaplanować czas w dłuższej perspektywie czasowej.

W Internecie zawsze możesz znaleźć informację o temperaturze, wilgotności i prawdopodobieństwie wystąpienia deszczu. Wszystko to jest możliwe dzięki prognozie pogody długoterminowej, która zawsze jest aktualna dla turystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here