Pokaz zdjęć Artura Pławskiego

0
Jedno ze zdjęć Artura Pławskiego
Reklama

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na pokaz zdjęć Artura Pławskiego. Odbędzie się on w czwartek, 19 maja, o godz. 19.00 w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Wstęp jest wolny.

Artur Pławski jest fotografem, należy do TTF od początku działalności stowarzyszenia. To laureat konkursów: Leica Street Photo, Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto i Wielkopolska Press Photo. Od pięciu lat udaje mu się co roku znaleźć w gronie laureatów konkursu Tychy Press Photo. W marcu tego roku wygrał konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej, organizowany przez Bibliotekę Śląską w Katowicach – nagrodzony materiał „Szopienice” będzie można zobaczyć podczas slide show.

Artur Pławski pochodzi z Poznania, jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Poznańskiego i Podyplomowych Studiów Public Relations Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jak pisze na swojej stronie „zanim fotografia zdominowała większość moich zajęć, wiele lat poświęciłem malarstwu i rysunkowi – zdobyte wówczas doświadczenia nad różnymi aspektami obrazu oraz charakter wykształcenia bardzo pomagają mi teraz w trakcie pracy fotografa”.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne skupia pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, zarówno amatorów jak i zawodowych fotografów, laureatów znanych konkursów jak i rozpoczynających dopiero swoją przygodę z fotografią. Organizuje pokazy zdjęć, wystawy, warsztaty, spacery fotograficzne i szykuje się do wydania pierwszej książki fotograficznej. Więcej informacji o TTF znajdziecie na www.ttf.tychy.pl. Więcej o autorze pokazu na jego stronie www.arturplawski.com

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here