Policja prosi o pomoc

0
źródło: KMP Tychy

Komenda Miejska Policji w Tychach poinformowała dzisiaj (14 kwietnia), że prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów przy ul. Czereśniowej w Tychach. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

13 marca włamano się do sklepu przy ul. Czereśniowej w Tychach. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w tej sprawie. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje.

Chodzi o mężczyzn średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, w wieku pomiędzy 18 a 30 lat. Jeden z nich ubrany był w czarne buty, niebieskie spodnie oraz niebieską kurtkę z kapturem założonym na głowę; ponadto osoba ta posiadała czarną torbę sportową przewieszoną przez ramię. Drugi mężczyzna miał na sobie ciemne buty, ciemne spodnie, granatową kurtkę z kapturem oraz czapkę z daszkiem; kirzystał z ciemnej torby sportowej z białymi elementami.

Wszyscy, którzy wiedzą cokolwiek na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, powinny pilnie skontaktować się z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (Tychy, aleja Bielska 46, tel. 47 85 512 30, tel. alarmowy 112, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl).

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here