Policja prosi o pomoc

0
źródło: KMP Tychy

W połowie lipca br. na stacjach paliw przy ul. Przemysłowej oraz przy ul. Katowickiej w Tychach skradziono paliwo. Osoby, które wiedzą coś na temat tych kradzieży lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach.

Jak informuje KMP w Tychach policjanci z tutejszego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa ze stacji paliw przy ul. Przemysłowej oraz przy ul. Katowickiej w Tychach. Do kradzieży miało dojść 16 lipca 2019 r. Tyska policja publikuje na swojej stronie internetowej wizerunki i rysopisy osób, które mogą posiadać istotne informacje na temat tego zdarzenia.

źródło: KMP Tychy
źródło: KMP Tychy

Chodzi o dwóch mężczyzn. Pierwszy jest w wieku 30-35 lat; budowa ciała otyła; bez widocznego zarostu; ubrany był w czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne, czarną bluzę zapinaną na zamek oraz ciemną koszulkę, krótkie ciemne spodenki, ciemne buty sportowe.

Drugi mężczyzna ma 25-30 lat; brak widocznego zarostu; szczupła budowa ciała; ubrany był w czerwoną koszulkę (T-shirt) i ciemną bluzę zapinaną na zamek.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – al. Bielska 46, tel. 32 32-56-230, 32 32-56-200, 112; e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here