Policja ściga złodziei 7 par butów

1
fot. KMP Tychy

Policja ściga złodziei 7 par butów. W sklepie przy ul. Towarowej w Tychach skradziono 7 par butów. Wczoraj (26.11) Komenda Miejska Policji w Tychach opublikowała w tej sprawie wizerunki dwóch kobiet.

Do kradzieży, jak słyszymy w KMP, doszło 15 listopada br. Nieustaleni sprawcy zabrali 7 par butów o łącznej wartości blisko 1,8 tys. zł. W toku prowadzonego postępowania policja wyodrębniła wizerunki dwóch kobiet. Publikuje ich zdjęcia, prosząc o informacje.

Chodzi o kobiety w wieku ok. 20 lat. Pierwsza z nich ma czarne włosy spięte w kucyk; ubrana była w czarną kurtkę z białym napisem na plecach, niebieskie spodnie typu jeans, czarne sportowe buty z logo Nike. Na ramieniu nosiła czarną torbę. Druga kobieta ma długie włosy blond, ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie, białe sportowe buty; nosiła czarną naramienną torbę.

– Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (al. Bielska 46, nr tel. 32 32-56-230 lub tel. alarmowy 997 lub 112) – apeluje tyska policja.

(vis)

1 KOMENTARZ

  1. A jak można cokolwiek na tych zdjęciach zobaczyć jak tu ledwo co widać? Czy sklepy w Gemini (bo chyba o ten komplex chodzi) mają tak słabej jakości monitoring? Jeśli tak to jak zaproszenie dla złodziei. Tragedia..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here