Policja tropi złodzieja

0
Policja poszukuje tego mężczyzny; fot. KMP Tychy

Policja tropi złodzieja. Tyska policja tropi złodzieja, który w Szpitalu Miejskim w Tychach najpierw zabrał portfel z kartą bankomatową, a później za jej pomocą wypłacił sobie pieniądze. Przestępstwo takie kwalifikowane jest jako kradzież z włamaniem na rachunek bankowy. Osoby, które wiedzą cokolwiek na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach poinformowała wczoraj (16.07), że prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy. Do przestępstwa doszło 3 lipca 2018 r. między godz. 14.00 i 15.00. Wtedy to z dyżurki pielęgniarek Szpitala Miejskiego w Tychach nieznany sprawca zabrał portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz kartą bankomatową, a następnie za pomocą tej karty dokonał transakcji płatniczych zbliżeniowych (nie wymagających podania kodu PIN) na łączną kwotę prawie 300 zł.

Jak informuje KMP w Tychach śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat tego zdarzenia. W związku z tym policja publikuje zdjęcie poszukiwanego i zwraca się z apelem o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wiek około 35 lat, normalna budowy ciała, wzrost około 180 cm, włosy ciemne, krótko ostrzyżone; ubrany był w niebieską koszulkę z białymi dodatkami na rękawach (z przodu na koszulce, na wysokości piersi, znajduje się biały emblemat puma), krótkie spodenki do kolan koloru czerwonego (z białymi dodatkami przebiegającymi po zewnętrznych stronach i z tyłu), czarne buty sportowe marki NIKI oraz jasne skarpety z ciemnymi pasami.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (Tychy al. Bielska 46, tel.: 32 32-56-230 lub 112).

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here