Policjanci odzyskali rower wyczynowy

2
Policjanci przekazali 15-latkowi odzyskany rower; fot. KPP Mikołów

Policjanci odzyskali rower wyczynowy bmx należący do 15-letniego mikołowianina. Skradziono mu go dzień wcześniej. Stróże prawa zatrzymali również 19-letnią sprawczynię kradzieży. Rower jest warty 4000 zł.

Do kradzieży doszło we wtorek 25 maja wieczorem przed jednym z mikołowskich marketów. Już następnego dnia po zdarzeniu mikołowscy kryminalni wpadli na trop sprawczyni tej kradzieży. Okazała się nią 19-letnia mieszkanka Mikołowa. Kobieta została zatrzymana. Podejrzana przyznała się do winy.

29 maja policjanci osobiście przekazali rower jego właścicielowi. 15-letni Piotrek pasjonuje się wyczynową jazdą na rowerze, a bmx był jego „oczkiem w głowie”, gdyż włożył w niego dużo pracy oraz zainwestował w niego sporo ze swoich oszczędności. Jak sam stwierdził, nie przypuszczał, że rower w ogóle się znajdzie.

15-letni Piotrek jeździ wyczynowo na rowerze bmx; fot. KPP Mikołów
Aresztowana 19-latka; fot. KPP Mikołów

(J)

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda że policja znajduje rowery kiedy im się chce. Skradziono mi 3 rowery pod rząd i kur….. sprawę umorzyli. Pierwszy rower składak ukradli spod zakładu pracy, następny rower górski spod hipermarketu , a trzeci rower treningowy ukradli spod kościoła. Pierwszy był już skorodowany, drugi rower dzień po zakupie, a trzeci po roku świeżo po odebraniu roweru że serwisu po generalnym remoncie ( 500-700 zł wpakowane w amortyzator przód lepszej klasy + wolnobieg + koła zębate + łańcuch oraz regulacja przerzutki). Wkurzony jestem że Policja umarza sprawy zamiast szukać zlodziejii oraz rowerów.

  2. To świństwo pozbawiac kogoś narzędzia jego pasji. Dobrze, że smarkule zamknęli, oby wyciągnęła odpowiednie wnioski. A młody powinien się zainteresować jakie są metody zabezpieczania rowerów. Przecież jest tego mnóstwo, od blokad po lokalizatory notione. Młody, jak to czytasz- sprawdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here