Pomysły na biznes online w domu 2020 + Najlepsze kursy online

0

Zarabianie przez Internet w XXI wieku wieku jest możliwe i nie okazuje się tak bardzo skomplikowane. Im szybciej się o tym przekonamy, tym lepiej dla nas i naszej sytuacji finansowej. Czasami w szybkim czasie możemy poznać i od razu zastosować sprawdzone pomysły na biznes. Przekonajmy się, które z nich aktualnie cieszą się wysoką popularnością. I zaznaczam, że nie poznamy tutaj żadnych programów partnerskich, lecz przede wszystkim wiarygodne pomysły na biznes w domu i przez Internet. Zaczynamy!

Pomysły na biznes – zostań Freelancerem

Freelancing czyli bez zakładania firmy jesteśmy w stanie coś tworzyć, a następnie sprzedawać. Mogą to być produkty fizyczne(np. pewne rękodzieło) a zarazem produkty online(jak kursy online, ebooki itp.). Dodatkowo jako Freelancerzy możemy realizować pewne usługi dla naszych klientów. Czy jednak jest to możliwe bez posiadania firmy? Okazuje się, że TAK. Wystarczy przy tym poznać wszelkie możliwości, które zapewnia serwis przeznaczony dla freelancerów czy useme. W nim możemy zostać zatrudnieni na umowę o dzieło. Gdy więc będziemy za jego pomocą wystawiać faktury VAT, to na tej fakturze nie pojawimy się My, lecz właściciel tego serwisu. On rozlicza się za nas. My korzystamy na tym, że możemy wystawiać klientom faktury i jesteśmy od razu rozliczani z urzędem skarbowym. Dzieje się tak, ponieważ serwis ten od naszych faktur pobiera również zaliczkę na podatek dochodowy. Warto więc przeanalizować czy nie moglibyśmy prowadzić jakiegoś biznesu w taki sposób. Poniżej dodatkowe propozycje!

Pomysły na biznes – zostań Copywriterem

Copywriting to branża związana z tekstami. Jeśli więc jesteśmy w pewnym stopniu kreatywni, to warto pomyśleć o tym, aby zarabiać na pisaniu tekstów. Nie jest to takie trudne, a zarazem będziemy mogli nabrać w tym coraz większej wprawy. Dodatkowo będzie to dla nas na początek praca dodatkowa. Z czasem może główne źródło dochodów. Zacząć można od szkolenia na temat copywritingu. Idealny okazuje się kurs „Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?” dostępny na platformie udemy i eduj. W nim jesteśmy w stanie wyszkolić się jako początkujący i średniozaawansowani Copywriterzy. Nauczymy się tam pisać poszczególne rodzaje tekstów. Dowiemy się, z jakich serwisów korzystać. I jak rozliczać swoje przychody, które uzyskujemy z tworzenia tekstów.

Pomysły na biznes w domu przez Internet i artykuły sponsorowane do pozycjonowania stron www

Aktualnie jest ogromne zapotrzebowanie na Copywriterów. Dzieje się tak, ponieważ każdego dnia powstaje tysiące nowych stron www(w Polsce, bo na całym świecie to znacznie więcej), do których należy przygotować odpowiednie teksty. Dodatkowo pewne osoby muszą prowadzić swój blog czy serwis tematyczny, a nie potrafią pisać tekstów bądź nie mają na to czasu. Szukają więc do pomocy Copywriterów. Jeśli więc postawimy na szkolenie w tym kierunku, to na pewno jako Copywriterzy będziemy mogli pracować przez długie lata.

Pomysły na biznes – zostać YouTuberem

Prowadzenie kanału YouTube to dla niektórych duże wyzwanie. Boją się tworzyć wideo i pokazywać własną twarz czy firmę. Natomiast warto przełamać te obawy, ponieważ dopiero dzięki temu będziemy mogli poznać potencjał tego rozbudowanego serwisu. Dzięki niemu zarabia aktualnie tysiące Youtuberów w samej Polsce. Ich zarobki sięgają od kilkuset do kilku dziesięciu tysięcy zł. Nawet małe firmy poprzez kanał YouTube promują swój biznes, aby docierać do aktualnych i nowych Klientów. Bez względu więc, na co się zdecydujemy, dobrze jest założyć taki kanał YouTube, a następnie dobrze go prowadzić. W tym wszystkim pomoże kurs „YouTube Marketing„. Dzięki niemu od podstaw dowiemy się, jak taki kanał YouTube założyć, jak go dalej rozwijać i promować. Tak, by pojawiali się nowi subskrybenci itd.

Z czasem i nasz kanał YouTube będzie mógł dołączyć do programu zarabiania. Wystarczy spełnić tylko kilka prostych warunków. Będzie to możliwe, gdy opublikujemy wiele filmów i będą one często oglądane. Możliwe, że na początek poprzez YouTube będziemy chcieli szczególnie podzielić się naszą ofertą, usługami, produktami czy możliwościami firmy. Ale z czasem warto spojrzeć na ten kanał YouTube także z perspektywy zarabiania na nim. Może w nim zaczniemy promować nasze produkty online, jak kursy czy ebooki. To już kwestia przyszłości, ale już teraz możemy przejść do samego początku.

Pomysły na biznes – zostań Specjalistą SEO

Możliwe, że interesujemy się tematyką SEO bądź chcielibyśmy ją zgłębić. Pamiętajmy, że to żadna tajemnicza czy bardzo skomplikowana rzecz. Wystarczy czasami ukończyć pewne szkolenie o SEO, na przykład kurs online „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www„.

Jest nawet książka przygotowana na ten temat. Za jej pomocą i blogów o tematyce SEO jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jak aktualnie promuje się strony internetowe. Pozwoli nam to później dbać o pozycję naszych stron www w wyszukiwarce Google, w mapach Google, a zarazem w mediach społecznościowych, jak Facebook, Instagram, Linkedin czy YouTube. Gdy nabierzemy doświadczenia, to już pośród swoich krewnych i przyjaciół możemy poszukiwać potencjalnych klientów. Możliwe, że posiadają własne biznesy i strony www, ale nie potrafią zadbać o ich skuteczną promocję w Internecie. Wyręczymy im w tych zadaniach, za odpowiednią opłatę. A z czasem będziemy mogli budować zespół w naszej firmie / agencji SEO, która będzie w stanie obsługiwać coraz to nowych Klientów.

Możliwe, że będziemy nawet posiadać popularne serwisy tematyczne, w których to umożliwimy innym opublikowanie ciekawych artykułów. Im więcej takich serwisów, tym możliwość dotarcia do nowych Klientów. Oferujemy im tak zwane artykuły sponsorowane, dzięki którym mogą poprawić widoczność swoich stron w Google, na najważniejsze dla nich słowa i frazy kluczowe.

Pomysły na biznes – zostać Twórcą stron internetowych

Za utworzenie prostej strony internetowej, tak zwanej wizytówki, jesteśmy w stanie otrzymać od kilkuset do kilku tysięcy zł. A wykonanie takiej witryny może nam zająć od 1 do kilku dni. Czy nie chcielibyśmy otrzymać takich pieniędzy? Skoro tak, to podszkólmy się w tworzeniu stron internetowych. Świetnym rozwiązaniem jest technologia WordPress. Pozwala na szybkie i proste tworzenie stron www na podstawie gotowych motywów. Wystarczy więc poznać ten sposób na tworzenie stron www i następnie zastosować go w praktyce. Świetne szkolenie zapewni nam kurs „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga”, w którym już uczestniczy kilkaset zadowolonych studentów. Dostrzegają oni, że sami mogą poradzić sobie z utworzeniem pierwszej strony internetowej czy bloga. A zarazem wiedzę tą wykorzystują w późniejszym czasie. U nas może być podobnie.

Są także książki i blogi na temat WordPress i innych technologii tworzenia stron internetowych. Gdy będziemy z nimi na bieżąco, to będziemy mogli obsługiwać coraz to nowych Klientów. Szczególnie warto skupić się na zleceniach premium, które będą nam gwarantować jak najwyższe przychody.

To nie wszystkie pomysły na biznes i najlepsze kursy online

Więcej o pracy zdalnej, copywritingu, zarabianiu przez Internet dowiemy się na kanale #JakSieRozwijac w serwisie YouTube. Przekonajmy się, jakie posiada on możliwości w poniższym filmie i zdecydujmy się na jego subskrybowania. Dzięki temu i my będziemy mogli regularnie rozwijać się w tych tematach!

W taki sposób poznaliśmy różne sposoby na biznes w domu oraz przez Internet. Wystarczy tylko chwilę czasu poświęcić na zdobycie dodatkowych umiejętności. A następnie przechodzimy już do realizowania pewnych zleceń dla naszych klientów. Zaczynamy zarabiać i to coraz więcej. Tak to może wyglądać w naszym przypadku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here