Ponad 100 działek amfetaminy. Tłumaczył, że kupił je na wakacje

0
Zatrzymany 46-latek: fot. KPP Mikołów
Reklama

Przyjechał na myjnię samochodową. Zachowywał się dziwnie. Był pobudzony, nerwowy. Obserwujący go świadek, podejrzewając, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków, powiadomił policję.

Do zdarzenia doszło 9 lipca przed godz. 21.00 w Orzeszu. Według relacji świadka, na jedną z myjni samochodowych w centrum miasta, fiatem seicento przyjechał mężczyzna. Zachowanie kierującego zgłaszający określił jako dziwne. Mężczyzna był nerwowy i pobudzony.

Zarekwirowana amfetamina; fot, KPP Mikołów

Policjantów z orzeskiego komisariatu wylegitymowali 46-latka i przeszukali go. Mężczyzna miał przy sobie ponad 10 działek substancji, która po przeprowadzonych testach okazała się amfetaminą.

46-latek trafił do komisariatu, a w tym czasie mundurowi przeszukali jego dom. Tam znaleźli kolejne porcje tego samego narkotyku – ponad 90 działek.

10 lipca mieszkaniec Orzesza usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków – ponad 100 działek. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu, wyjaśniając jednocześnie, że narkotyki zakupił, bo… właśnie wybiera się na wakacje.

Reklama

Prokurator Rejonowy w Mikołowie nałożył na mężczyznę dozór policyjny.

(J), źródło: KPP Mikołów

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here