Portfel na prezent – czy warto?

0

W modzie bezustannie zmieniające się trendy tyczą się przede wszystkim podstawowych elementów garderoby, z kolei dodatki – w tym zwłaszcza akcesoria galanteryjne – pozostają raczej uniwersalnym uzupełnieniem codziennych strojów. Ich ponadczasowość wiąże się z jednej strony z tym, że są bardzo praktyczne i zawsze doskonale sprawdzają się w swoich zadaniach, a z drugiej ponieważ idealnie pasują do wszelkiego outfitu. Dziś nieco więcej uwagi poświecimy portfelom – zarówno damskim, jak i męskim. Czy tego rodzaju gadżet ze skóry jest dobrym wariantem na okolicznościowy upominek? Sprawdź poniżej.

Najczęściej używany

Bluzek czy spódnic możesz mieć w szafie mnóstwo modeli, wzorów, odcieni kolorystycznych i nawet, jeżeli masz ich zaledwie kilka ulubionych, które wybierasz zdecydowanie najczęściej na specjalne okazje i tak z pewnością używasz ich dużo rzadziej niż portmonetki, jaka towarzyszy Ci non stop, dzień w dzień. Podobnie jest w przypadku mężczyzn, którzy raczej nie ruszają się nawet na krok bez swego portfela. Z niego korzystasz, kiedy chcesz zapłacić za zakupy, ale i schować paragon, czy przechować ważne dokumenty typu dowód osobisty bądź prawo jazdy, a w przypadku większych pojemnościowo wyrobów – są one nawet świetnym schowkiem na klucze, czy inne drobiazgi. Na rynku nie brak szerokiego wachlarza wielorakich modeli portfeli damskich i męskich, więc konsumenci zdecydowanie mają w czym przebierać, a w szczególności kiedy szukają efektownego i estetycznego prezentu dla bliskiej osoby. Z powodu zarówno dekoracyjności, elegancji, jak i uniwersalności oraz praktyczności zastosowania, świetnym wariantem są klasyczne portfele z naturalnej skóry takie jak te od Janpolbis.pl, które łączą w sobie wszystkie najistotniejsze cechy tego typu wyrobów – są ładne, wpisują się w styl każdego, niezależnie od gustu i preferencji, są pojemne i trwałe w użytkowaniu, bowiem wykonane z wysokiej jakości materiału.

Najpopularniejsze modele

Sama decyzja o wyborze portfela skórzanego, zwłaszcza w przypadku poszukiwań odpowiedniego prezentu dla pań, to dopiero początek selekcji idealnego upominku. Pojęcie portmonetki, nawet z naturalnego surowca, to szeroki termin, który należy sprecyzować, koncentrując się na określonym projekcie portfela. Wśród wyrobów dla pań powszechnie dostępne i najchętniej kupowane są modele takie jak mini-kopertówka przypominające na pierwszy rzut oka niewielką rozmiarowo torebeczkę, z reguły zapinana na magnesy i otwierana jak koperta, stąd jej charakterystyczna nazwa. Takie portfele mają zazwyczaj przezroczyste okienko w środku, za którym można umieszczać fotki krewnych czy istotne dokumenty, o których trzeba pamiętać. Innym typem damskiego wyrobu galanteryjnego są portfele na łańcuszku, czy też ich warianty na pasku. Również pod kątem stylistycznym, podobnie jak mini-kopertówki, nawiązują one nieco do torebek, ale są malutkie i zgrabne kształtem, więc nie zajmują za dużo miejsca. Najczęściej zasuwane na zamek błyskawiczny, mają trochę sportowy wygląd, ale i świetnie sprawdzają się jako dodatek do stroju casual. Standard w dziedzinie portfeli tak damskich, jak i męskich to natomiast modele na raz-dwa, czy na raz-dwa-trzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here