Poszukiwany mężczyzna w sprawie kradzieży portfela

0
Poszukiwany mężczyzna w czapce; fot. KMP Tychy

Komenda Miejska Policji w Tychach zwróciła się dzisiaj (2 grudnia) z prośbą o pomoc w odszukaniu mężczyzny, który może mieć istotne informacje w sprawie kradzieży portfela.

Portfel z zawartością prawie 2 tys. zł skradziono 27 października 2019 r. w hali targowej przy ul. Sadowej w Tychach. Policjanci wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat tego zdarzenia. Osoby, które maja jakąkolwiek wiedze o tej kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszone są o kontakt z Komenda Miejska Policji w Tychach.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wiek ok. 60 lat, krępa budowa ciała, ubrany był w kurtkę koloru szaro-zielonego, na głowie miał charakterystyczną czapkę z daszkiem koloru jasnego, pod kurtką widoczna była koszula w tzw. kratę; przez ramię przewieszona torba koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (al. Bielska 46, adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl, tel. 32 32-56-230, 112)

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here