Poszukiwany w sprawie kradzieży

0

Poszukiwany w sprawie kradzieży. Dzisiaj (8 sierpnia) Komenda Miejska Policji w Tychach poinformowała, że prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego, do której doszło pod koniec czerwca br. W związku z tym publikuje zdjęcie poszukiwanego mężczyzny.

Do kradzieży telefonu komórkowego o wartości 2 tys. zł doszło 29 czerwca 2019 r. w Tychach na ulicy Darwina 21. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat tej kradzieży.

Rysopis poszukiwanego: Wiek około 25-30 lat, szczupła budowa ciała, włosy koloru brązowego, zarost na twarzy; mężczyzna ubrany był m.in. w niebieską podkoszulkę w pasy i szare materiałowe spodenki sięgające przed kolano.

Policja prosi, by osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży na ul. Darwina lub rozpoznają mężczyznę, skontaktowały się z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (al. Bielska 46, tel. 32 32-56-230, alarmowy 112, adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl ).

(pp)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here