Potrącenie pieszej. Policja ustala, kim jest poszkodowana

0
Przejście na ul. Bielskiej w Pszczynie; fot. arch.

Do wypadku doszło 9 marca przed godz. 19.00 w Pszczynie na oznakowanym przejściu dla pieszych przy Bielskiej. Potrącona została starsza kobieta. Trafiła do szpitala. Poszkodowana nie ma przy sobie dokumentów. Policja ustala, kim jest.

Jak informuje nas rzecznik KPP w Pszczynie sierż. sztab. Szymon Czysz,  kierująca fordem fokusem 20-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego, jadąc ul. Bielską od trasy DK-1 kierunku centrum, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przechodzącą po pasach, z prawej strony na lewą, starszą kobietę. Na skutek zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała. Została przetransportowana przez śmigłowiec pogotowia ratunkowego do szpitala specjalistycznego. Kierująca fordem była trzeźwa.

Wczoraj (10.03) w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie (przejście dla pieszych, gdzie doszło do wypadku, znajduje się w pobliżu tego kościoła) ogłaszany był komunikat z prośbą policji, by pomóc ustalić tożsamość poszkodowanej kobiety. Jak podano, poszkodowana ma ok. 70-80 lat. Osoby mogące udzielić informacji o tej kobiecie proszone są o kontakt z pszczyńską policją.

Dziś (11.03) sierż. sztab. Szymon Czysz powiedział nam, że jeszcze nie ustalono tożsamości kobiety, ponieważ kontakt jest z nią utrudniony. Przekazywany wczoraj komunikat w kościele jest więc nadal aktualny.

AKTUALIZACJA (13.03.2019): Ustalili, kim jest ranna w wypadku

(t)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here