Potrącenie przy stacji paliw. Policja szuka świadków

0
fot. RB
Reklama

Potrącenie w rejonie stacji paliw na ul. Pszczyńskiej w Woli. Policja szuka świadków. Do wypadku doszło 3 marca, kwadrans po północy.

Z ustaleń policjantów wynika, że potrącony przez samochód mężczyzna próbował o własnych siłach dotrzeć do najbliższego budynku. Został zauważony przez personel stacji paliw, który mu pomógł i powiadomił służby medyczne oraz policję. Ranny mężczyzna poinformował mundurowych, że będąc pomiędzy kościołem a budynkiem stacji, został potrącony przez nieustalony pojazd. Odcinek drogi, gdzie doszło do wypadku, jest oświetlony. Pieszy mógł być słabo widoczny, ponieważ miał na sobie ubranie w czarnym kolorze, bez najmniejszego odblasku. Jak podaje policja, niestety okazało się, co potwierdziło wykonane badanie, że mężczyzna był dodatkowo nietrzeźwy w chwili zdarzenia. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wezwana na miejsce ekipa karetki udzieliła mu pomocy. Z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Świadkowie proszeni są o kontakt z policją. Można dzwonić do wydziału kryminalnego pszczyńskiej komendy (tel. 32 4493280) lub bezpośrednio do funkcjonariusza zajmującego się tym zdarzeniem (32 4493296).

(t), źródło: KPP Pszczyna

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here