Potrójne morderstwo. Śląska policja prosi o pomoc w ujęciu podejrzanego Jacka Jaworka

0
Jacek Jaworek_źródło: KWP w Katowicach
Reklama

Dzisiaj (10 lipca) w jednym z domów w miejscowości Borowce  znaleziono zwłoki małżeństwa i ich syna. Policja poszukuje Jacka Jaworka, którego podejrzewa o dokonanie tego potrójnego morderstwa. SMS-y ostrzegawcze o treści: „Uwaga! Niebezpieczny przestępca” rozesłane zostały do mieszkańców województwa przez Alert RCB.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, dzisiejszej nocy, około godz. 1.00, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, znaleźli zwłoki trzech osób. Byli to mieszkańcy domu: mąż i żona (w wieku 44 lat) oraz ich 17-letni syn. Częstochowscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wyjaśniają okoliczności tej tragedii. Na podstawie polecenia wydanego przez prokuraturę częstochowscy policjanci poszukują 52-letniego Jacka Jaworka – mieszkańca Częstochowy. To on, jak czytamy, podejrzany jest o dokonanie potrójnego zabójstwa w Borowcach.

Jacek Jaworek_fot. KWP Katowice

– Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 12 55  lub 112 (alarmowy).

Jaworek Jacek_fot. KWP Katowice

SMS-owe ostrzeżenie przed Jackiem Jaworkiem, jako niebezpiecznym przestępcą, rozesłane zostało dzisiaj do mieszkańców regionu poprzez system Alert RCB.

(vis)

Reklama

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here