Poważny wypadek. Dwaj kierowcy ranni

0
fot. KP PSP Pszczyna

Poważny wypadek. Dwaj kierowcy ranni. Do wypadku doszło dziś (11.09) w Suszcu na ul. Pszczyńskiej. Interweniowało pogotowie lotnicze. Są utrudnienia w ruchu.

Jak nas informuje st. asp. Karolina Błaszczyk z KPP w Pszczynie, o godz. 15.36 zgłoszono, że doszło do wypadku na ul. Pszczyńskiej w Suszcu, w rejonie lasu. Z bardzo wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-letnia mieszkanka Frydka, jadąca oplem astrą, zwolniła, bo kierowca samochodu przed nią dał sygnał, że będzie skręcał w lewo. Za jej autem jechał samochód marki  Honda kierowany przez 65-latka z Żor. Ten, jak słyszymy od policjantki, z nieznanej przyczyny zjechał na lewy pas i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Kia kierowanym przez 54-latka z Kóz. Do szpitala trafili kierowcy hondy i kia. Kierowca hondy został przetransportowany śmigłowcem pogotowia lotniczego.

Policja szuka kierowcy samochodu, który jechał przed oplem astrą. Prosi też o kontakt świadków tego wypadku.

Jak mówi rzecznik K. Błaszczyk, obecnie ruch na drodze jest utrudniony. – Jak długo jeszcze będą trwały utrudnienia, trudno nam w tej chwili powiedzieć – poinformowała nas o godz. 18.00 rzecznik pszczyńskiej policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here