Pożar mieszkania przy ul. Wojska Polskiego w Tychach

0
Fot. 112Tychy.pl
Reklama

Dziś (12 października) około godziny 9.00 wybuchł pożar w mieszkaniu przy ulicy Wojska Polskiego 23a. Lokatorów nie było w chwili pojawienia się ognia. Niestety, lokum nie nadaje się do zamieszkania.

Jak informuje portal 112Tychy.pl, na miejscu pojawili się strażacy z Tychów i Katowic Piotrowic. Po rozeznaniu sytuacji okazało się, że doszło do pożaru sprzętu elektronicznego w jednym z pokoi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że źródłem ognia mogło być zwarcie w ładowarce telefonicznej, która była wpięta do gniazdka.

W wyniku pożaru nikomu nic się nie stało, bo lokatorzy przebywali poza mieszkaniem. Niestety mieszkanie nie nadaje się do użytkowania i wymaga remontu.

Jak informuje 112Tychy.pl, w pomoc poszkodowanym mieszkańcom (trzy osobowa rodzina) zaangażowane zostały Straż Miejska, Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Rodzina ma otrzymać pomoc finansową z MOPS-u (zasiłek celowy). Zaproponowano rodzinie schronienie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, ale skorzystała ona z gościnności przyjaciół.

(J), źródło: 112Tychy.pl

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here