Pożegnanie wakacji z Zenkiem Martyniukiem. Mamy dla was bilety!

0

W piątek 30 sierpnia na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się trzecia edycja Tyskiego Festiwalu Disco Polo & Dance. Główną gwiazdą będzie Zenek Martyniuk. Mamy dla was 10 biletów na tę imprezę.

Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3 to obowiązkowa propozycja dla fanów muzyki tanecznej. Na stadionie w Tychach po raz kolejny pojawią się największe gwiazdy disco polo oraz dance. W poprzednich edycjach był to m.in. Sławomir, Czadoman, Andre oraz zespoły: Weekend, Piękni i Młodzi, Boys oraz Łobuzy. W tym roku na scenie będzie rządził niepodzielnie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent oraz ich hit „Przez twe oczy zielone”.

Publiczność na ubiegłorocznym festiwalu w Tychach; fot. materiały organizatora

Na festiwalu w Tychach wystąpią ponadto:

MIG,
After Party,
Miły Pan,
Dejw,
Long & Junior,
Silver Dance,
Spontan.

Otwarcie bram stadionu nastąpi o godz. 16.00. Koncert rozpocznie się o godz 18.00.

Bilety na festiwal są do nabycia na stronie ebilet. Ceny: 64 zł (trybuna, płyta), 74 zł (strefa fan). W dniu koncertu ceny wejściówek wzrastają o 10 zł.

MAMY DLA WAS 10 BILETÓW na Tyski Festiwal Disco Polo & Dance 3. Otrzymają je ci czytelnicy, którzy napiszą do nas (konkurs@noweinfo.pl), którego wykonawcę z listy festiwalowej najbardziej lubią i najciekawiej uzasadnią dlaczego. Wyboru laureatów dokona redaktor naczelny. Konkurs trwa do 21 sierpnia br. W celu szybkiego kontaktu w e-mailu prosimy podać numer telefonu.

Fot. materiały organizatora

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here