Pracownica starostwa pszczyńskiego z koronawirusem

0
Budynek starostwa pszczyńskiego, fot. RB

U jednej z pracownic starostwa pszczyńskiego stwierdzono zakażenie koronawirusem. Jak informuje starostwo, wdrożone zostały wszystkie niezbędne procedury.

„Wczoraj po południu otrzymaliśmy informację, że u jednej z pracownic starostwa stwierdzono dodatni wynik testu w kierunku koronawirusa. Pracownica od tygodnia (od wtorku, 26 maja) nie przychodziła do pracy do budynku starostwa. Obecnie pozostaje w izolacji domowej i czuje się dobrze. Wszystkie niezbędne działania zostały natychmiast wdrożone. Osoby z bezpośredniego kontaktu zostały poddane odpowiednim procedurom sanitarno-epidemiologicznym” – informuje dziś, 2 czerwca, starostwo pszczyńskie.

„Organizacja pracy urzędu, stosowana od początku epidemii, ma na celu eliminowanie zagrożenia zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Wszystkie sprawy załatwiane są bez bezpośredniej obsługi klientów. Każdego dnia powierzchnie są dokładnie dezynfekowane, a dodatkowo w każdy wtorek odbywa się ozonowanie. Pracownicy mogą pracować w sposób zdalny – nie muszą wykonywać swoich obowiązków bezpośrednio w budynku. Stosujemy się do wszystkich zaleceń Sanepidu” – czytamy w komunikacie starostwa.

(t), źródło: powiat pszczyński

Pracownicy starostwa przebadani. Mają ujemne wyniki testów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here