Premier Morawiecki w Bojszowach i Tychach

0
Mateusz Morawiecki, premier Polski; fot. ZB

Premier Morawiecki w Bojszowach i Tychach. Jutro (4 sierpnia) w Bojszowach odbędzie się piknik rodzinny, w którym weźmie udział m.in. premier Polski Mateusz Morawiecki. Dzień później premier spodziewany jest w Tychach.

Sławomir Gruszka, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, informuje, że w niedzielę 4 sierpnia o godz. 15:00, w Bojszowach, na boisku piłkarskim przy ul. Gościnnej 6, odbędzie się piknik rodzinny z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.

– Zaplanowano wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi m.in. dmuchańce, zabawy dla dzieci, występy zespołów regionalnych – mówi S. Gruszka. – Zapraszamy do udziału.

Udało nam się ustalić, że premierowi Morawieckiemu towarzyszyć będą w Bojszowach m.in. Witold Bańka, minister sportu i turystyki, oraz Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

Ze źródeł dobrze poinformowanych dowiedzieliśmy się, że w poniedziałek 5 sierpnia premier Morawiecki i minister Bańka spodziewani są w SMS Arena Tychy przy ul. Oświęcimskiej 51. Program tyskiej wizyty zawiera ogłoszenie zwycięskich projektów sportowych, których realizacja będzie dofinansowana z budżetu państwa (jednym ze zwycięzców jest SMS Arena Tychy).

(baz)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here