Raisa Misztela w ścisłym finale The Voice Senior!

0
Raisa Misztela wykonuje "Modlitwę" Bułata Okudżawy w finale The Voice Senior, 6.02.2021 r.; fot. screen TVP2

Dziś (6.02) tyszanka Raisa Misztela zakwalifikowała się do ścisłego finału programu The Voice Senior (TVP2). Zaśpiewała „Modlitwę” Bułata Okudżawy.

W dalszej części programu czwórka finalistów wykonywała swoje ulubione utwory. Tyszanka zaśpiewała „Oczy czornyje” i „Powrócisz tu” Ireny Santor.

O zwycięstwie w programie decydowały SMS-owe głosy widzów. Program wygrała 67-letnia Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego.

Przypomnijmy, że w etapie przesłuchań (23 stycznia) Raisa zachwyciła widzów i jury programu (Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny). Zaśpiewała „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz i ukraińską dumkę a capella. Podczas wykonywania dumki juror Witold Paszt (Vox) wyraźnie się wzruszył. Awansowała do półfinału programu. Zakwalifikowała się do drużyny Alicji Majewskiej.

Z kolei 30 stycznia tyszanka wywalczyła udział w finale. Wykonała przebój „Oczy czarne”, znów zyskując uznanie jury.

60-letnia Raisa pochodzi z ukraińskiego Donbasu. W programie opowiedziała, jak jako nastolatka poznała swojego męża i przyjechała do Polski ponad 40 lat temu. Oboje prowadzą w Tychach znaną piekarnię. Raisa śpiewa od dawna. Uczy również języka rosyjskiego w tyskich szkołach.

(J)

[FILM] Tyszanka Raisa Misztela zaśpiewała w The Voice Senior

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here